• Informacje na temat:

  cassie muzyk

Artykuły na temat: cassie muzyk
 • Drake w szpitalu. Pobił go Diddy!

  Do zajścia doszło w poniedziałkowy wieczór w Miami.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Lynyrd Skynyrd po raz pierwszy w Polsce

  3 maja 2015 roku w hali Torwar w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert legendy southern rocka - Lynyrd Skynyrd.

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Przewodnik rockowy: Przerwany lot

  Mam dziwne wrażenie, że każda próba pisania o jakiejkolwiek katastrofie lotniczej musi się obecnie w naszym kraju zakończyć mniej lub bardziej zagorzałą dyskusją polityczną. Nawet jeśli owa tragedia zdarzyła się nie "tu" i nie "teraz", to i tak znajdzie się ktoś, kto w takim tekście doszuka się ukrytych analogii, ocen oraz bardzo zawoalowanej próby odpowiedzi na pytanie: a kto za tym stał?

 • Lynyrd Skynyrd: Co z pomnikiem?

  Władze miasta Miami w stanie Oklahoma zażądały wszczęcia dochodzenia w sprawie pomnika zmarłych członków grupy Lynyrd Skynyrd, który miałby rzekomo stanąć w tym mieście. Przedmiotem zainteresowania urzędników stała się zbiórka pieniędzy na budowę, zorganizowana przed co najmniej dwa serwisy internetowe.

 • Lynyrd Skynyrd: Kolejna tragedia

  W wieku 58 lat na raka zmarła Deborah Jo White, w latach 1975-77 wspierająca wokalnie southern rockową grupę Lynyrd Skynyrd.

 • Lynyrd Skynyrd: Leon Wilkeson nie żyje

  Leon Wilkeson, basista i jeden z założycieli legendarnej amerykańskiej grupy Lynyrd Skynyrd, zmarł w piątek, 27 lipca, w hotelu w miejscowości Ponte Vedra Beach na Florydzie. Miał 49 lat.

 • Lynyrd Skynyrd: Zmarł klawiszowiec

  W wieku 56 lat zmarł Billy Powell, klawiszowiec southern rockowej grupy Lynyrd Skynyrd, pamiętanej z przeboju "Sweet Home Alabama".

Wideo na temat: cassie muzyk
 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.