• Informacje na temat:

  casting do filmu

Artykuły na temat: casting do filmu
 • Ewa Pielach: Wyszła do sklepu, trafiła na plan filmu "Dziewczyny do wzięcia"

  Po sukcesie filmu "Dziewczyny do wzięcia" Ewa Pielach-Mierzyńska chwytała się różnych zajęć. Była kelnerką, pracowała w sklepie mięsnym, lumpeksie. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

 • "Kto poślubi mojego syna?": Ruszyły castingi

  Rozpoczęły się castingi do kolejnej odsłony programu "Kto poślubi mojego syna?". Telewizja TVN pracuje nad drugą edycją popularnego show.

 • Daniel Radcliffe na planie nowego filmu. Poznajecie odtwórcę roli Harry'ego Pottera?

  Daniel Radcliffe gwiazdą został w młodym wieku. Po raz pierwszy na filmowy casting poszedł w wieku ośmiu lat, lecz wówczas nie dostał angażu. Zadebiutował dwa lata później, w adaptacji powieści(...) wszyscy, pamiętamy jego w charakterze młodego czarodzieja z blizną w kształcie błyskawicy na czole. Tymczasem Daniel jest w trakcie zdjęć do filmu "Escape from Pretoria". Media obiegły właśnie fotki...

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

 • Macaulay Culkin bawił na ekranie w filmie "Kevin sam w domu", lecz w jego życiu rozgrywał się dramat

  Raz tylko, w 2010 roku, telewizja Polsat nie wyemitowała w święta filmu "Kevin sam w domu" i już następnego dnia gorzko tego pożałowała. Niemal 100 tysięcy osób wyraziło z tego powodu oburzenie. Bo(...) szans się przed kimś przypadkiem wygadać - mówił po latach.  Zaczął pracować już w wieku 5 lat! Jego ojciec, niespełniony aktor, woził go z castingu na casting powtarzając, że musi się uczyć...

 • "Taniec z Gwiazdami": Casting na tancerzy

  Telewizja Polsat ogłosiła nabór do trzeciej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Stacja poszukuje nowych gwiazd tańca.

 • Monika Rosca zagrała Nel w filmie "W pustyni i w puszczy", dziś jest wykładowcą akademickim

  Gdy w 1969 r. ogłoszono casting do ról dziecięcych w filmie "W pustyni i w puszczy", ośmioletnia Monika Rosca z Łodzi była jedną z pięciu tysięcy dziewczyn chętnych do zagrania Nel. Kwalifikacje(...) prawdziwa przygoda zaczęła się, gdy reżyser z operatorem przyjechali do niej do domu i oznajmili: "Wygrałaś. Jesteś Nel!". Zdjęcia do filmu trwały ponad trzy lata - w Egipcie, Sudanie, a także w Bułgarii...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej

 • Jak wspominają castingi?

  O braciach Mroczek Polska usłyszała w 2000 roku. Wówczas to TVP zaczęła emisję serialu "M jak miłość", w którym bliźniacy grają jednych z głównych bohaterów - braci Piotra i Pawła Zduńskich. Z dnia na dzień 18-letni wówczas chłopcy stali się głównym obiektem zainteresowania mediów oraz fanek serialu w całej Polsce. Z rozrzewnieniem wspominają dziś castingi oraz pierwsze dni spędzone na...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

Zdjęcia na temat: casting do filmu
Wideo na temat: casting do filmu
 • Doda o filmie "Dziewczyny z Dubaju": ruszyliśmy z castingami!

  Na gali Telekamer "Tele Tygodnia" Doda opowiedziała, jak idą przygotowania do nowego filmu Marii Sadowskiej - "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Obraz oparty na kontrowersyjnej książce Piotra Krysiaka to nie pierwszy film, który wyprodukuje Doda. W tym charakterze wokalistka zadebiutowała w 2018 filmem "Pitbull. Ostatni pies", w którym zagrała również główną rolę żeńską.

 • Martyna Wojciechowska: W Nigerii kręci się pięć filmów fabularnych dziennie

  Mało kto wie, że Nollywood w Nigerii to druga kinematografia świata po Bollywood. Jakie filmy tam kręcą? Martyna Wojciechowska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN", jak wyglądał jej casting do jednej z ról. - W pokoju wielkości schowka na szczotki siedziało trzydzieści osób. W Nigerii kręci się pięć filmów fabularnych dziennie - wyjaśniła dziennikarka i podróżniczka. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Alicja Bachleda-Curuś jest już gwiazdą w Ameryce? "Większość ról jest mi oferowana"

  Alicja Bachleda-Curuś twierdzi, że nie musi już chodzić na castingi do amerykańskich filmów. Producenci podobno sami zgłaszają się do niej, proponując role. Czyżby romans z Colinem Farrellem dał jej za oceanem aż tak dużą rozpoznawalność? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: casting do filmu