• Informacje na temat:

  casting do m jak miłośc 2012

Artykuły na temat: casting do m jak miłośc 2012
 • "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  Na Instagramie gwiazdki "M jak miłość" niemal codziennie pojawiają się nagie zdjęcia. Serialowa Karolina Kubiak wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wywołać medialny szum, chociaż w show-biznesie jest dopiero od niedawna.

 • Obalić mit romantycznej miłości

  Debiut fabularny Barbary Białowąs "Big Love" z głównymi rolami Antoniego Pawlickiego i Aleksandry Hamkało w kinach już 10 lutego. "Ten film to obalenie mitu wielkiej romantycznej miłości" - powiedziała reżyserka.

 • "Powiedz TAK!": Szczęśliwy przypadek

  ...na własnej skórze, z jakimi problemami borykają się więźniowie w zakładach karnych, chorzy leczący się w szpitalach psychiatrycznych czy też podopieczni domów opieki społecznej. Jak twierdzi, były to bardzo cenne lekcje, które pamięta do dziś. Nagły zwrot akcji W wakacje 2012 roku, za namową kolegi zdecydował się pójść na casting do filmu Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues". Miał przygotować...

 • Miłość i inne nieszczęścia

  Cannes we Wrocławiu. W tym roku organizatorzy T-Mobile Nowych Horyzontów zdecydowanie postawili na produkcje, które jeszcze kilka tygodni temu walczyły o nagrody na najsłynniejszym festiwalu filmowym na świecie.

 • Piotr Adamczyk unieważni ślub kościelny z Kate Rozz? Podobno bardzo tego pragnie!

  .... To niezwykle serdeczny i dobry człowiek, taki kulturalny, z każdym porozmawia. Troszczy się o gości. Ale w miłości mu się nie wiedzie. Wszyscy się o niego martwimy. Zasługuje na szczęście - mówi(...) zostały uproszczone procedury ubiegania się o stwierdzenie nieważności małżeństwa.  Teraz wystarczy orzeczenie trybunału pierwszej instancji, a nie dwóch, jak dotychczas.  Nowością jest też tzw...

 • Gangster, alkoholik i narkoman

  Jako nastolatek Gary Dourdan, gwiazdor serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" , należał do gangu, uzależnił się od alkoholu i narkotyków. Muzyka dała mu nowy cel, a dzieci siłę do walki z nałogami. Gdy wydawało się, że najgorsze ma za sobą, znów znalazł się na dnie. Czy ocali go miłość?

 • Schejbal: Piękne kaczątko

  ...​W drodze z Zakopanego do Warszawy, którą pokonuje przynajmniej raz w tygodniu, staje się inną kobietą. Bo tam ma dom, jest mamą dwójki dzieci, chodzi w T-shirtach i bojówkach. Tu jest aktorką, która przyciąga wzrok mężczyzn, a na przyjęciach wzbudza zachwyt. Coraz większy. Jak to się stało, że Kopciuszek zamienił się w księżniczkę? Magda Schejbal o kobiecej świadomości i pokonywaniu kompleksów.

 • "Gwiazd naszych wina": Połączyła ich choroba

  "Gwiazd naszych wina" to film oparty na bestsellerze Johna Greena pod tym samym tytułem. Hazel i Gus to niezwykłe nastolatki, które połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka.

 • "To moje życie!": Keremcem wciąż szuka

  ...". Pomyślałem: "Co szkodzi spróbować?". Poszedłem na casting i dostałem swoją pierwszą rolę - wspomina. Od tej pory zaczął stawiać pierwsze kroki jako aktor. Na planie swojego drugiego serialu - "Aşk Oyunu(...) wywiadzie tuż po tym, jak... z prasy dowiedział się, że jego ukochana jest w innym związku. A miało być tak pięknie  - Każdy ma swój sposób na życie. Ja nie imprezuję, nie piję na umór i nie...

 • "Miasto 44": Początek to euforia!

  Po ośmiu latach przygotowań ruszyły prace na planie filmu o Powstaniu 1944 roku. Jak obiecują Akson Studio i reżyser Jan Komasa, będzie to emocjonująca historia z bohaterami, którzy przypadną do gustu młodym widzom.