• Informacje na temat:

  casting do serialu ranczo

Artykuły na temat: casting do serialu ranczo
 • "Ranczo": Powstała książka o kulisach serialu

  Od wczoraj w księgarniach w całej Polsce i w internecie dostępna jest książka, na którą czekają nie tylko najwierniejsi fani opowieści o Amerykance, która zamieszkała w Wilkowyjach: "'Ranczo'". Kulisy serialu wszech czasów"!

 • Jacek Kawalec: Uroda wiecznego chłopca

  Jacek Kawalec uwielbia repertuar komediowy. Z sentymentem wspomina swoich 100 razy z Papkinem. My znamy go m.in. z "Randki w ciemno" i serialu "Ranczo".

 • "Ranczo": Klucz do sukcesu

  ...​- Nasz wójt to wypisz, wymaluj jak ten z "Rancza". - Tak, tylko, że ten wasz jest głupszy - taką rozmowę przypadkowo usłyszał kiedyś Jerzy Niemczuk. Dla scenarzysty serialu nie ma chyba większej pochwały niż porównanie jego pracy do rzeczywistości.

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...w "Seszelach" Bogusława Lindy) i aż dziesięć na pierwsze zaproszenie do udziału w serialu. W końcu - w 1996 roku - zagrała w dwóch odcinkach "Tajemnicy Sagali" i... nabrała apetytu na więcej. Dowiedziała się, twórcy nowych seriali zgłoszonych na konkurs rozpisany przez TVP poszukują odtwórców głównych ról w swoich produkcjach i poprosiła męża, by zawiózł ją do Warszawy na casting. Była jedną...

 • Majka Jeżowska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

  Powiększa się lista potencjalnych uczestników drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Ranczo": Katarzyna Żak świętuje 30-lecie pracy artystycznej

  ...ról w swoich produkcjach i poprosiła męża, by zawiózł ją do Warszawy na casting. Była jedną z kandydatek do zagrania Grażynki Lubicz w "Klanie", ale niestety rolę sprzątnęła jej sprzed nosa Małgorzata Ostrowska-Królikowska (Katarzyna Żak zagrała później w najdłużej emitowanym polskim serialu sąsiadkę Grażyny i Ryśka). Tymczasem zawrotnego tempa zaczęła nabierać kariera męża Katarzyny...

 • O seksie i relacjach damsko-męskich

  Podczas zdjęć próbnych twórcy serialu "Klub szalonych dziewic" bacznie przyglądali się Monice Buchowiec. Dlatego jej bohaterka - Joanna ma z nią wiele wspólnego. Coś je jednak różni...

 • "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  Przygotowuje się do udziału w musicalu „Karol”, jeździ po Polsce z utworami Joe Cockera, a jesienią zaprasza nas wszystkich na 10. sezon serialu „Ranczo”!

 • Wilkowyje: Lucy walczy z wójtem

  Przed nami emocjonujący finał. Lucy zmierzy się z wójtem w wyborczym pojedynku. Napięcie sięgnie zenitu. Czy to zamknięcie opowieści o Wilkowyjach? Przed nami ostatni odcinek czwartej serii "Rancza".