• Informacje na temat:

  castingi do m jak miłość

Artykuły na temat: castingi do m jak miłość
 • "M jak miłość": Casting na nianię

  O pomoc w rozmowie z kandydatkami na nianię poprosi Agnieszkę (Magdalena Walach). O pracę opiekunki Szymka (Staś Szczypiński) będzie się starać kilka kobiet, ale żadna nie spodoba się Chodakowskiemu. Przed spotkaniem z ostatnią kandydatką Marcin zostanie nagle wezwany przez księgową. - Uciekaj, jakoś sobie poradzimy - powie mu Agnieszka. Kilka godzin później dowie się, że jego syn ma już...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • "M jak miłość": Chrzest bojowy

  Pierwsze kroki przed kamerą Ina Sobala stawia na planie „M jak miłość”, gdzie gra Agę, córkę Teresy. Przyznaje, że debiut w takim serialu to wielkie szczęście.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • ​"M jak miłość": Kuba Józefowicz - o nim będzie głośno!

  Do obsady "M jak miłość" dołączył właśnie 25-letni Jakub Józefowicz, syn znanego aktora i choreografa Janusza Józefowicza. Kubę po raz pierwszy zobaczymy w "Emce" dopiero na początku przyszłego roku, ale już teraz warto zapamiętać jego nazwisko, bo wkrótce będzie o nim bardzo głośno!

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • "M jak miłość": Krętaczka wywoła wiele kontrowersji

  Dagmara Bryzek od najmłodszych lat trenuje taniec towarzyski, ale jej największą pasją jest aktorstwo. Zadebiutowała przed kamerą na planie filmu „Pianista”, a niedawno dołączyła do obsady „M jak miłość”. W premierowych odcinkach serialu jej bohaterka Ola zdestabilizuje życie Ewy Mostowiak i wywoła wiele kontrowersji.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • "M jak miłość": Serialowi rekordziści

  ...jest Tamara Arciuch, która grała aż w czterech serialach - Annę Gruszyńską w "M jak miłość", Kingę Kryńską w "Drugiej szansie", Justynę Malec w "Ojcu Mateuszu" i Ewę Dobrowolską w "Powiedz tak(...) komediowych Paweł Domagała (Krzysztof w "O mnie się nie martw", Igor w "Drugiej szansie" i Wiktor w "Powiedz tak!"), bardzo utalentowany i bardzo przystojny Mikołaj Roznerski (Marcin w "M jak miłość...

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

Zdjęcia na temat: castingi do m jak miłość
Dyskusje na temat: castingi do m jak miłość