• Informacje na temat:

  castingi do serialu na dobre i na złe

Artykuły na temat: castingi do serialu na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz znajdzie szczęście u jej boku?

  Od blisko czterech lat gra pani w "Na dobre i na złe" pielęgniarkę Annę Styczeń. - To niezwykle spokojna osoba. Może gdyby miała na nazwisko Lipiec lub Sierpień, byłaby gorętsza. Jest moim(...). - W wieku 18 lat zaczęłam chodzić na castingi reklamowe i gdy byłam na jednym z nich, reżyserka zapytała, czy nie chciałabym przyjść na casting do serialu "Plebania". Pomyślałam, przygotowałam się...

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  Grzegorz Daukszewicz ma poczucie humoru i dystans do siebie. Przyznaje, że pali, ale liczy na to, że zmądrzeje. W tym sezonie koniecznie chciałby pracować jeszcze więcej, niż do tej pory... Przystojny, młody i już popularny syn satyryka Krzysztofa Daukszewicza spodobał się Polakom w roli kochliwego Adama z serialu "Na dobre i na złe".

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Na dobre i na złe": Następca Falkowicza

  Falkowicz otwiera w końcu swoją szkołę, a w Leśnej Górze zjawia się przystojniak, który wkrótce może powalić „mistrza” na łopatki! ​W 698. odcinku serialu pierwsze spotkanie z nowym bohaterem: doktorem Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki).

 • "Na dobre i na złe": Zołza na posterunku

  Gra Annę, sekretarkę dyrektora szpitala w Leśnej Górze. Jednak to dla niej tylko dodatkowe zajęcie. Jako reżyser castingu wybrała już ponad 1000 aktorów.

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz będzie porządkować... domy gwiazd!

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", dojeżdża na plan serialu, w którym gra już 17 lat, aż z Poznania, ale - choć przeprowadzka do Warszawy znacznie ułatwiłaby jej życie - nie chce nawet słyszeć o zamieszkaniu w stolicy. Jeszcze w styczniu aktorka zadebiutuje w zupełnie nowej roli... Poprowadzi program z udziałem celebrytów!

 • Wraca do Leśnej Góry

  Dla tych, którzy stęsknili się za sympatyczną doktor Zosią (Małgorzata Foremniak) z serialu "Na dobre i na złe", mamy dobrą wiadomość. Już na początku listopada lekarka pojawi się w Leśnej Górze.

 • "Na dobre i na złe": Nowa Frania

  Nowa na planie Mijają kolejne miesiące, córeczka Zapały i Pietrzak rośnie jak na drożdżach, więc w serialu potrzebna jest zmiana. Od nowego, 18. sezonu Karolinka Wańszys, która wcześniej zastąpiła Antosię Gawron, pożegna się z serialem, a podmieni ją urocza Helenka. Dziewczynka, która podobnie jak jej poprzedniczki, jest pod opieką Agencji Aktorskiej Promocji Dzieci "Andy Max", dostała rolę...

 • Specjalistka od talentów?

  Skończyły się spekulacje. Małgorzata Foremniak po raz czwarty wystąpi jako jurorka programu "Mam talent!". Właśnie trwają castingi do nowej edycji.