• Informacje na temat:

  catalina sandino moreno aktorka

Artykuły na temat: catalina sandino moreno aktorka
 • Moreno: Gwiazda roku

  Catalina Sandino Moreno, młodziutka kolumbijska aktorka, której debiut w filmie "Maria Full of Grace" przyniósł oscarową nominację, została uznana przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest za "Gwiazdę roku" (ShoWest 2005 International Star of the Year).

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Lindsay Lohan romansuje

  19-letnia aktorka Lindsay Lohan ("Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny") w ostatnim czasie skupiła się na swojej karierze wokalnej. Wydała nieźle przyjętą płytę "Speak", jednak zachowała kontakty ze środowiskiem aktorskim. A szczególnie jedną osobą - 24-letnim Jake'm Gyllenhaalem, który popularność zdobył za sprawą występu w filmie "Pojutrze".

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 77. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Frank Pierson, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Adrien Brody , laureat wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Pianista" , ogłosili nominowanych w 10. z 24. kategorii. Z polskich twórców na Oscara ma szansę kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , który opowiada o swej reakcji na wieść o nominacji.

 • Oscarowe prezenty

  Aktorki nominowane w tym roku do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej otrzymały kosztowne podarunki od firmy Victoria's Secret. Wypełnione prezentami torby warte są 15 tysięcy dolarów!

 • Niemiecki film "Gegen die Wand" w reżyserii Faith Akin otrzymał "Złotego Niedźwiedzia" - główną nagrodę na 54. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Berlinale" - podało dzisiaj w Berlinie festiwalowe jury.

 • Wyścig po Oscary trwa

  Kolejna branżowa organizacja postanowiła docenić obraz "Sideways" . Stowarzyszenie Krytyków Filmowych (Broadcast Film Critics Assn.) przyznało filmowi w reżyserii Alexandra Payne'a aż osiem nominacji do swych dorocznych nagród. "Sideways" nominowany jest między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film 2004 roku".

 • Uhonorowane "Dzienniki motocyklowe"

  Obraz "Dzienniki motocyklowe" okazał się największym triumfatorem tegorocznego rozdania Imagen Awards, wyróżnień honorujących "przedstawianie pozytywnego wizerunku Latynosów w mediach". Historię okrzyknięto między innymi "Najlepszym filmem" minionego roku. Gala wręczenia nagród odbyła się w piątek, 17 czerwca, w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles.

 • Oscary: 11 nominacji "Aviatora"

  Tegoroczne nominacje do Oscara zdominował "Aviator" Martina Scorsese, który rywalizuje o cenne nagrody w aż 11 kategoriach. Na liście znajdują się też nominacje dla Polaków: Jana A.P. Kaczmarka za muzykę do filmu "Marzyciel" oraz Hanny Polak i Andrzeja Celińskiego za krótkometrażowy film dokumentalny "Dworcowa ballada".

Wideo na temat: catalina sandino moreno aktorka
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...