• Informacje na temat:

  catalina sandino moreno zdjęcia

Artykuły na temat: catalina sandino moreno zdjęcia
 • Brendan Fraser: Podróż donikąd

  Brendan Fraser, bohater przygodowych filmów "Mumia" i "Mumia powraca" , zagra główną rolę w thrillerze "Journey to the End of the Night". Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Eric Eason. Film ma być historią ojca i syna, związanych ze światem przestępczym, którzy w pewnym momencie zaczynają dostrzegać uczuciową pustkę, jaka ich otacza.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 77. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Frank Pierson, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Adrien Brody , laureat wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Pianista" , ogłosili nominowanych w 10. z 24. kategorii. Z polskich twórców na Oscara ma szansę kompozytor Jan A.P. Kaczmarek , który opowiada o swej reakcji na wieść o nominacji.

 • Oscary: 11 nominacji "Aviatora"

  Tegoroczne nominacje do Oscara zdominował "Aviator" Martina Scorsese, który rywalizuje o cenne nagrody w aż 11 kategoriach. Na liście znajdują się też nominacje dla Polaków: Jana A.P. Kaczmarka za muzykę do filmu "Marzyciel" oraz Hanny Polak i Andrzeja Celińskiego za krótkometrażowy film dokumentalny "Dworcowa ballada".