• Informacje na temat:

  catherine ashton

Artykuły na temat: catherine ashton
 • Ashton Kutcher i "Nagi instynkt 2"

  Ashton Kutcher ( "Efekt motyla" ) ma wystąpić w filmie "Nagi instynkt 2", podała jedna z witryn internetowych. Aktor miałby zagrać młodego psychiatrę. W postać głównej bohaterki ponownie wcieli się Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ).

 • "Nagi instynkt" ma reżysera

  Michael Caton-Jones ( "Ślicznotka z Memphis" , "Rob Roy" , "Szakal" , "Dochodzenie" ) prowadzi negocjacje w sprawie objęcia fotela reżysera filmu "Nagi instynkt 2". Jak już informowaliśmy, w filmie rolę seksownej Catherine Tramell, bohaterki przeboju "Nagi instynkt" , powtórzy Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ).

 • "Nagi instynkt 2": Partner Stone

  W drugiej części głośnego przed laty "Nagiego instynktu" u boku Sharon Stone wystąpi gwiazda brytyjskiego kina David Morrissey. Zdjęcia rozpoczną się w marcu tego roku, w Londynie.

Wideo na temat: catherine ashton
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.