• Informacje na temat:

  catherine deneuve piersi

Artykuły na temat: catherine deneuve piersi
 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Mężczyźni Catherine Deneuve

  22 października Catherine Deneuve skończyła 70. lat. To dobry moment na wszelkiego rodzaju podsumowania. Gdy chodzi o sprawy sercowe, aktorce nie było dane spędzić życia u boku jednego mężczyzny. Wśród jej wybranków byli m.in. słynni reżyserzy, aktor i fotograf.

 • Festiwal Nowe Horyzonty: Program

  Drugi Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, którego organizatorem jest firma Gutek Film, rozpocznie się 18 lipca w Cieszynie. Imprezę zainauguruje najnowszy obraz Pedro Almodovara, "Porozmawiaj z nią" . Jak już informowaliśmy , impreza będzie kontynuacją festiwalu, który odbył się w lipcu ubiegłego roku w Sanoku.

 • Wystartował festiwal filmowy w Wenecji

  Z udziałem prezydenta Włoch Giorgio Napolitano zainaugurowano w środę, 27 sierpnia, 71. edycję międzynarodowego festiwalu filmowego w Wenecji. O główną nagrodę Złotego Lwa ubiegać się będzie 20 filmów. Nie ma wśród nich żadnego z Polski.

 • Startuje 71. festiwal filmowy w Wenecji

  W Wenecji rozpoczyna się w środę, 27 sierpnia, 71. festiwal filmowy. Do głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa zakwalifikowano 20 filmów z całego świata, opowiadających o trudnej miłości, wojnie, masakrach ludności, poezji i trudach tworzenia oraz o kryzysie gospodarczym.