• Informacje na temat:

  catherine deneuve zdjęcia

Artykuły na temat: catherine deneuve zdjęcia
 • W PRL-u królowała na ekranach. Jej śmierć zaskoczyła wszystkich

  ...zadanie, takie jak Mia Farrow w "Dziecku Rosemary" lub Catherine Deneuve we "Wstręcie" - zdradziła magazynowi "Film". Chociaż wielokrotnie udowodniła, że jest nie tylko ładną buzią, to reżyserzy coraz(...), wysłał jej fotografię do konkursu tygodnika "Szpilki". 16-latka została zaproszona na próbne zdjęcia do komedii Janusza Kondratiuka "Czy jest tu panna na wydaniu". Casting wygrała i zagrała...

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Królowa Catherine Deneuve

  Catherine Deneuve ( "8 kobiet" , "Ruchome słowa" ) zagra główną rolę we francuskim filmie "Palais Royal", który przygotowuje aktorka i reżyserka Valérie Lemercier ("Goście, goście", "W piątek wieczorem"). Akcja komedii ma się rozgrywać w bliżej nieokreślonym europejskim kraju, wśród członków rodziny królewskiej.

 • Makijaż w stylu Catherine Deneuve

  Zapewne wiele z pań już marzy o lecie. Wiosenno-letnią paletę barw ujawnia też już marka NARS: żywy wybuch odcieni koralowych, radosnych liliowych barw i tętniących życiem błękitów... Swoją najnowszą kolekcję kosmetyków Francois Nars oparł na wizerunku Catherine Deneuve w filmie "Zawirowania serca" ("La Chamade").

 • Deneuve i Depardieu u Ozona

  Catherine Deneuve i Gerard Depardieu wystąpią w nowym filmie Francoisa Ozona "Potiche", do którego zdjęcia ruszyły 26 października w Belgii - czytamy w serwisie Cineuropa.org.

 • Jedna z najsłynniejszych francuskich aktorek, Catherine Deneuve oraz znakomity brytyjski aktor Tim Roth dołączą do ekipy realizującej film, zatytułowany "D'Artagnan". Będzie to historia D'Artagnana, czwartego muszkietera, który pośród chaosu i niepokoju przedrewolucyjnej Francji mści się za śmierć swych rodziców. Reżyserem filmu został Peter Hyams ("Relikt", "I stanie się koniec").

 • Ridley Scott przerwał zdjęcia do filmu

  Ridley Scott na wieść o samobójczej śmierci swego brata Tony'ego przerwał zdjęcia do najnowszego filmu - "The Counselor".

 • Kolejna wersja "Niebezpiecznych związków"

  telewizyjny. Producenci zaangażowali do głównych ról gwiazdy wielkiego ekranu - Catherine Deneuve ( "Tańcząc w ciemnościach" ), Ruperta Everetta ( "Układ prawie idealny" ) i Nastassję Kinski ( "Romanssidło" ). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w połowie tego roku. Producenci obiecują, że obraz będzie pokazany w większości telewizji europejskich.

 • Nowa biografia Polańskiego w księgarniach

  Niemiecki krytyk filmowy, Paul Werner, napisał biografię Romana Polańskiego, jedną z niewielu publikacji o tym reżyserze, która koncentruje się na jego dziełach a nie sensacjach i skandalach związanych z jego życiem. Książka właśnie trafiła do księgarń.

Wideo na temat: catherine deneuve zdjęcia
 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

  Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE... się siłom Rzymu. Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury...