• Informacje na temat:

  catherine keener plotki

Artykuły na temat: catherine keener plotki
 • Courtney Love zakochana?

  Courtney Love, 42-letnia była lidera grupy Hole i wdowa po Kurcie Cobainie z Nirvany, pojawiła się ostatnio na przyjęciu w Hollywood w towarzystwie reżysera Bennetta Millera (40 l.), autora nominowanego do Oscara filmu "Capote". To od razu wzbudziło plotki , że są parą.

 • J. Aniston: Ślub za 8 milionów dolarów?

  Jennifer Aniston (37 l., "Wykolejony" ) znów nie może się opędzić od plotek na temat swojego ślubu z Vincem Vaughnem (35 l., "Polowanie na druhny" ). Aktorka została ostatnio zaskoczona pytaniem dziennikarki, czy to prawda, że Oprah Winfrey ma zamiar dać 8 milionów na jej przyjęcie weselne. Aniston nie odpowiedziała na to pytanie.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: catherine keener plotki
 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).