• Informacje na temat:

  catherine keener zdjęcia

Artykuły na temat: catherine keener zdjęcia
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #56

  Cherry Flavor . W produkcji wystąpią Rosa Salazar, Catherine Keener, Manny Jacinto, Eric Lange i Jeff Ward. 17 stycznia wystartuje z kolei drugi sezon "Sex Education" . Aktualizacja #25 [21(...) Cherry Flavor Netflix skompletował obsadę serialu "Brand New Cherry Flavor". W produkcji wystąpią Rosa Salazar, Catherine Keener, Manny Jacinto, Eric Lange i Jeff Ward. Pieces of Her "Pieces of Her...

 • Przywiązana do reżysera

  Aktorka Catherine Keener prowadzi końcowe negocjacje na temat roli w filmie reżyserowanym przez Nicole Holofcener. Byłby to już czwarty film Holofcener, w którym zagrałaby Keener.

 • Hugh Laurie zakochany w dużo młodszej!

  ...i Lauriego w komediodramacie wystąpili Catherine Keener, Adam Brody, Alia Shawkat, Allison Janney, Oliver Platt i Sam Rosen. Jest to pierwszy film Lauriego od zakończenia zdjęć do serialu "Dr House...

 • "Przyjaciel" kręci film o pedofilu

  Przedstawiciele studia Millenium Films poinformowali, że do obsady mrocznego dramatu "Trust" dołączyli: Clive Owen i Catherine Keener. Reżyserem i pomysłodawcą filmu jest gwiazdor "Przyjaciół", David Schwimmer.

 • Duchovny u Soderbergha

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad sequelem słynnego filmu Stevena Soderbergha, "Seks, kłamstwa i kasety video". Ostatnio pojawiła się informacja, iż w filmie zatytułowanym roboczo "How to Survive a Hotel Room Fire" w jednej z głównych ról wystąpi David Duchovny ("Z Archiwum X", "Wróć do mnie" , "Ewolucja" ).

 • Muzykalna Thora Birch

  Thora Birch ( "American Beauty" , "Ghost World" ) i Jena Malone ( "Gra o miłość" , "Życie jak dom" ) zagrają główne role w filmie "Vinyl". Obraz będzie opowieścią o kobietach, które mają wpływ na los popularnego zespołu muzyki rockowej. Zdjęcia do projektu rozpoczną się w pierwszym kwartale 2004 roku.

 • Militarny projekt Johna McTiernana

  John McTiernan, twórca takich hitów jak "Predator" , "Polowanie na Czerwony Październik" , "Szklana pułapka", prowadzi rozmowy z wytwórnią MGM na temat realizacji thrillera "Basic", którego akcja będzie rozgrywała się w środowisku amerykańskich wojskowych. Jeśli negocjacje zakończą się pomyślnie, zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego roku.

 • Roberts i Soderbergh ponownie razem?

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad sequelem słynnego filmu Stevena Soderbergha, "Seks, kłamstwa i kasety video". W obrazie "How to Survive a Hotel Room Fire" w jednej z głównych ról wystąpi David Duchovny. Ostatnio pojawiła się informacja, iż na planie z reżyserem być może ponownie spotka się Julia Roberts ( "Notting Hill" , "Meksykanin" , "Ulubieńcy Ameryki" ).

 • Independent Spirit Awards 2003: Nominacje

  W środę, 11 grudnia, w Los Angeles ogłoszono nominacje do nagród dla filmowców niezależnych, Independent Spirit Awards. Aż w pięciu kategoriach nominację otrzymał dramat Todda Haynesa, "Far From Heaven", z udziałem Julianne Moore. Doceniono także film "The Good Girl", którego bohaterkę kreuje Jennifer Aniston. Obraz zdobył pięć nominacji. Independent Spirit Awards, obok wyróżnień przyznawanych w Sundance, to najbardziej prestiżowe nagrody dla twórców kina niezależnego w USA.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

Wideo na temat: catherine keener zdjęcia
 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...

 • Solista

  Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Awers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiający na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza /(Robert Downey. Jr).