• Informacje na temat:

  catherine mccormack

Artykuły na temat: catherine mccormack
 • Elizabeth Hurley, Catherine McCormack i morderstwa

  Elizabeth Hurley ( "Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zakręcony" ) i Catherine McCormack ("Shadow Of The Vampire", "The Tailor Of Panama") wystąpią w filmie "The Weight Of Water", opartym na faktach dramacie opowiadającym o wydarzeniach stojących za nie rozwiązanym, brutalnym podwójnym morderstwem, które miało miejsce w 1873 roku. Aktorkom partnerować będzie Sean Penn ( "Cienka czerwona linia

 • McCormack zastąpi Kidman

  producenci filmu poinformowali, iż zastąpi ją Catherine McCormack.

 • Ben Kingsley zaczyna nowe produkcje

  Ben Kingsley, laureat Oscara za tytułową rolę w filmie "Gandhi" i nominowany w tym roku do złotej statuetki za kreację w "Sexy Beast" , przygotowuje się do udziału w dwóch nowych projektach. Już w czerwcu aktor pojawi się na planie filmu "A Sound of Thunder", a w sierpniu wyruszy do Meksyku, aby rozpocząć pracę nad thrillerem "Suspect Zero".

 • Kathryn Bigelow znowu kręci

  Kathryn Bigelow, amerykańska reżyserka, znana głównie dzięki produkcjom "Błękitna stal" ("Blue Steel") oraz "Dziwne dni" ("Strange Days") z udziałem Juliette Lewis i Ralpha Fiennesa, pracuje nad swym kolejnym filmem. Obraz nosi tytuł "The Weight of Water" i jest określany przez realizatorów jako psychoseksualny dreszczowiec.

 • Meg Ryan w thrillerze erotycznym

  Amerykańska gwiazda Meg Ryan postanowiła zmienić swój wizerunek i zagrać w filmie, w jakim fani jej jeszcze nie widzieli. Po występach w serii komedii romantycznych takich jak "Bezsenność w Seattle" czy ostatnio "Kate & Leopolad" , aktorka pojawi się na planie thrillera erotycznego Jane Campion, "In the Cut".

 • Kathryn Bigelow: Kobieta z męską siłą

  Kathryn Bigelow, pierwsza w historii kobieta, która otrzymała Oscara za reżyserię, 27 listopada kończy 60 lat. Reżyserka znana z mocnych i "męskich" filmów pokazała całemu światu, że płeć piękna również świetnie czuje się za kamerą.

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" ).

 • Złote Globy 2003: Nominacje

  "Pianista" Romana Polańskiego znalazł się na liście filmów nominowanych do Złotych Głobów - ogłoszono w czwartek, 19 grudnia, w Hollywood. Nagrody są przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Uroczyste wręczenie Złotych Globów jest zaplanowane na 19 stycznia 2003 roku. Będzie to już 60. edycja rozdania tych prestiżowych nagród.

 • Nominacje do Złotych Globów

  Tegoroczne nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, zostały zdominowane przez dwa filmy - "Traffic" Stevena Soderbergha i "Gladiatora" Ridley'a Scotta. Oba zostały nominowane aż w pięciu kategoriach.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.