• Informacje na temat:

  catherine zeta jones i jej choroba

Artykuły na temat: catherine zeta jones i jej choroba
 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas dali sobie kolejną szansę!

  ...kochał żonę, więc stawał na głowie, by odzyskać jej serce. Cierpiąca na chorobę dwubiegunową aktorka Catherine Zeta-Jones (48 l.) przechodziła psychoterapię, była rozbita i miała poczucie, że mąż ją(...) wynika, że para planuje wkrótce odnowienie przysięgi małżeńskiej. #Catherine #Zeta #Jones and #Michael #Douglas cavort in the ocean - Daily Mail https://t.co/BJqKJpX4uj " additional...

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • Catherine Zeta Jones: „Byłam wrakiem człowieka, gdy dowiedziałam się, że mąż ma raka"

  Catherine Zeta Jones (44 l.) cieszy się, że ona i jej mąż, Michael Douglas (69 l.), najtrudniejsze mają już za sobą. Wyznała, że gdy dowiedziała się o chorobie męża, była wrakiem człowieka.

 • Trudne chwile Catherine Zeta-Jones

  Po czterech miesiącach ogromnego napięcia może wreszcie trochę odetchnąć. Jej mąż, Michael Douglas, zakończył właśnie chemioterapię i wszystko wskazuje na to, że są spore szanse na jego wyzdrowienie.

 • Zeta-Jones: Straciłam kontakt z rzeczywistością

  Catherine Zeta-Jones (42 l.) rok temu wpadła w ciężką depresję. Zdarzyło się to akurat w chwili, gdy jej mąż, słynny aktor Michael Douglas (67 l.) walczył z rakiem.

 • Zeta Jones walczy z nałogiem

  Catherine Zeta Jones ( "Terminal" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Rachel's Holiday", który powstaje dla studia Universal Pictures. Aktorka chce także zaangażować się w produkcję obrazu.

 • Michael Douglas o chorobie żony

  Michael Douglas przyznał, że jest dumny z decyzji swojej żony, Catherine Zeta-Jones . W minionym tygodniu aktorka zgłosiła się na leczenie do placówki psychiatrycznej z diagnozą psychozy maniakalno-depresyjnej.

 • Aktorka przyznała, że ma kłopoty

  Najpierw Catherine Zeta-Jones przeżywała ciężką chorobę męża. Potem sama miała poważne problemy ze zdrowiem. W końcu jej życie wraca do normy.

 • Kirk Douglas o chorobie syna

  .... "Podziwiam sposób, w jaki Michael podszedł do swojej choroby. Był otwarty i szczery w stosunku do swoich najbliższych, mediów i innych". "Przez cały ten okres starał się żyć normalnie, pomimo wzmożonego zainteresowania mediów i leczenia, któremu był poddawany". Kirk Douglas nie szczędził także pochwał swojej synowej, aktorce Catherine Zeta-Jones. "Uwielbiam ją i jestem jej wdzięczny za to, jak...

 • Rzuciła palenie, bo jej mąż miał raka

  Catherine Zeta-Jones rzuciła palenie. Aktorka postanowiła zerwać z nałogiem po walce jej męża, Michaela Douglasa, z rakiem krtani.

Wideo na temat: catherine zeta jones i jej choroba
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

  Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE... się siłom Rzymu. Dzielni Galowie Asterix i Obelix podejmują wyzwanie i wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości. Mają ze sobą tajną broń przeciw Cezarowi - beczkę magicznej mikstury...

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...