• Informacje na temat:

  catherine zeta jones jest w ciąży

Artykuły na temat: catherine zeta jones jest w ciąży
 • Roberts wściekła na Zetę Jones

  Julia Roberts (37 l.), która z powodu zaawansowanej ciąży nie mogła brać udziału w intensywnej akcji promocyjnej filmu "Ocean Twelve" , nie kryła niezadowolenia, kiedy zobaczyła plakat produkcji. Okazało się, że na pierwszym planie znajduje się Catherine Zeta Jones (35 l.), a twarz Julii Roberts widnieje jedynie w tle.

 • Oscary: Występy i bojkot

  Część amerykańskich gwiazd przygotowuje się do występów podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, część zapowiada, iż nie ma najmniejszego zamiaru pojawić się na uroczystości. Powód? Konflikt w Iraku.

 • Oscary 2003: Nadzieje nominowanych

  Podczas tradycyjnego lunchu organizowanego przez Amerykańską Akademię Filmową dla twórców nominowanych do nagród szacownego gremium, w poniedziałek, 10 marca, w hotelu Beverly Hilton w Los Angeles, spotkali się wszyscy czołowi kandydaci do zdobycia tegorocznych Oscarów. Panowała atmosfera przyjacielska, większość gwiazd żartowała na temat swych oscarowych szans.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się 76. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji o najważniejszą nagrodę światowego kina, jest film Petera Jacksona "Władca Pierścieni: Powrót Króla" . Film nominowany jest w aż 11 kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Najgorętsze kobiety show-biznesu

  Salma Hayek została wybrana najbardziej seksowną celebrity na świecie. Najnowszy plebiscyt przeprowadził jeden z internetowych portali. Ocenianych było 3000 sławnych pań.

 • Strzał w dziesiątkę

  Ostatni rok był dla niej bardzo pracowity. Zagrała m.in. we "Władzy" i "Trenerze bardzo osobistym". Wkrótce zobaczymy ją w "Red 2", a już w najbliższy piątek, 19 kwietnia, pojawi się w nowym filmie Stevena Soderbergha - "Panaceum".