• Informacje na temat:

  catherine zeta jones obecnie

Artykuły na temat: catherine zeta jones obecnie
 • Catherine Zeta-Jones majstrowała przy twarzy?!

  Catherine Zeta-Jones (48 l.) ostatnio jest nie do poznania…

 • Sambor Czarnota: Pożeracz niewieścich serc

  - Wszyscy potrzebujemy miłości. To najważniejsza życiowa siła - przyznaje Sambor Czarnot, który w przeciwieństwie do swojego bohatera z "Barw szczęścia", jest bardzo szczęśliwy.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Chicago", "Terminal", "Panaceum") wciela się w postać Olivii de Havilland, amerykańskiej aktorki oraz dwukrotnej laureatki Oscara w serialu Ryana Murphy'ego "Konflikt: Bette i Joan".

 • Catherine Zeta-Jones o Houdinim

  Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) prowadzi rozmowy w sprawie wystąpienia w niezależnym filmie "Death Dafying Acts", opowiadającym o jednym z najsłynniejszych magików XX wieku - Harry'm Houdinim. W postać "Copperfielda początku wieku" wcieli się Guy Pierce ( "Memento" ).

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozwodzą się?!

  Dopiero w ostatnich dniach wyszło na jaw, że małżeństwo Michaela Douglasa (68 l.) i Catherine Zeta-Jones (43 l.) od ponad pół roku jest fikcją. Choć para podtrzymywała ją przez kilka miesięcy(...) zaborczy, że urządzał Catherine awantury o każde jej wyjście z domu. Czy plotki się potwierdzą? Przypomnijmy, że ostatnio amerykańskie media donosiły, że Zeta-Jones spodziewa się trzeciego dziecka...

 • Oscary i Catherine Zeta Jones

  Catherine Zeta Jones jest drugą osobą, która została zaproszona do grona osób mających prezentować oscarowe nominacje, podczas najbliższej ceremonii wręczenia najważniejszych nagród światowego kina. Jako pierwszą o występ na scenie sali "Kodak Theatre at Hollywood & Highland" w Los Angeles poproszono Nicole Kidman.

 • Douglas szczerze o problemach rodzinnych

  Ostatni rok nie należał do łatwych dla Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones . Niedługo po ogłoszeniu przez aktora wygranej z rakiem, jego żona zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Douglas przekonuje jednak, że w ich życiu znów zaczyna się układać.

 • Douglas i Zeta Jones: Urodziny osobno

  Mimo zapewnień Michaela Douglasa o tymczasowym kryzysie w małżeństwie z Catherine Zeta Jones para spędziła urodziny - świętują je tego samego dnia! - oddzielnie.

 • Stan zdrowia Douglasa pogarsza się?

  Fani Michaela Douglasa coraz bardziej niepokoją się o jego stan zdrowia. Obawy te wzmaga fakt, iż żona chorego na raka gwiazdora, Catherine Zeta-Jones , po telefonie od lekarza męża, skróciła swój pobyt w rodzinnej Walii i wróciła do Nowego Jorku.

 • Zeta-Jones i Douglas blisko rozwodu?

  Hollywoodzka para aktorska Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones po 13 latach małżeństwa mają być bliscy rozwodu - twierdzą brytyjskie tabloidy powołując się na ich przyjaciół. Oboje borykali się ostatnio z bardzo poważnymi chorobami.