• Informacje na temat:

  catherine zeta jones zdjęcia

Artykuły na temat: catherine zeta jones zdjęcia
 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas znów są szczęśliwi!

  Catherine Zeta-Jones (47 l.) i Michael Douglas (72 l.) przetrwali poważny kryzys małżeński.

 • Nowa rola Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Maska Zorro", "Traffic" ) powróci na jakiś czas do Walii. W rodzinnych stronach zamierza bowiem zrealizować swój kolejny filmowy projekt. Wystąpi w nim w podwójnej roli - producentki i aktorki.

 • "Konflikt: Bette i Joan": "Joan była wariatką" - wywiad z Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ("Chicago", "Terminal", "Panaceum") wciela się w postać Olivii de Havilland, amerykańskiej aktorki oraz dwukrotnej laureatki Oscara w serialu Ryana Murphy'ego "Konflikt: Bette i Joan".

 • Catherine Zeta-Jones o Houdinim

  Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) prowadzi rozmowy w sprawie wystąpienia w niezależnym filmie "Death Dafying Acts", opowiadającym o jednym z najsłynniejszych magików XX wieku - Harry'm Houdinim. W postać "Copperfielda początku wieku" wcieli się Guy Pierce ( "Memento" ).

 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas dali sobie kolejną szansę!

  ...kochał żonę, więc stawał na głowie, by odzyskać jej serce. Cierpiąca na chorobę dwubiegunową aktorka Catherine Zeta-Jones (48 l.) przechodziła psychoterapię, była rozbita i miała poczucie, że mąż ją(...) wynika, że para planuje wkrótce odnowienie przysięgi małżeńskiej. #Catherine #Zeta #Jones and #Michael #Douglas cavort in the ocean - Daily Mail https://t.co/BJqKJpX4uj " additional...

 • Zeta-Jones samotną matką

  Catherine Zeta-Jones wystąpi w roli samotnej matki z Nowego Jorku w nowej komedii romantycznej w reżyserii Barta Freundlicha.

 • Catherine Zeta-Jones majstrowała przy twarzy?!

  Catherine Zeta-Jones (48 l.) ostatnio jest nie do poznania…

 • Catherine Zeta-Jones przed Izbą Lordów

  Batalia prawna wytoczona przez Catherine Zetę-Jones (37 l., "Legenda Zorro" ) i Michaela Douglasa (62 l., "Strażnik" ) za bezprawne opublikowanie zdjęć z ich ślubu przez magazyn "Hello!" zaprowadziła w poniedziałek, 20 listopada, aktorską parę przed oblicze Izby Lordów, ostatecznej instancji sądowej w Wielkiej Brytanii.

 • Catherine Zeta-Jones na leczeniu psychiatrycznym

  Catherine Zeta-Jones zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Aktorka, która w ostatnich miesiącach wspierała męża Michaela Douglasa w walce z rakiem, cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną.

 • Droga Zeta Jones

  Catherine Zeta Jones (34 l.) pod koniec ubiegłego roku została ostro skrytykowana za swoją wypowiedź dotyczącą kwoty, którą wraz z mężem Michaelem Douglasem (59 l.) zainkasowała od magazynu "OK!" za swoje ślubne zdjęcia . "Drobniaki" - jak powiedziała wówczas Walijka - wynosiły 1.8 mln dolarów.