• Informacje na temat:

  cedric entertainer, the aktor

Artykuły na temat: cedric entertainer, the aktor
 • Cedric the Entertainer wychowuje

  Wytwórnia MGM chce, by Cedric the Entertainer ( "Barbershop" ) zagrał trenera lekkiej atletyki w komedii "Flash". Zarys scenariusza opowiada o grupie młodych sportowców z wielkomiejskiej dżungli i jej upartym opiekunie. Aktor ma być jednym z producentów przygotowywanego projektu.

 • Cedric the Entertainer w szkole

  Studio MGM przygotowuje realizację remake'u filmu "Back to School" z 1986 roku, w którym główną rolę zagrał Rodney Dangerfield. Gwiazdą nowej wersji opowieści będzie Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Kto pierwszy, ten lepszy!" ). Nad scenariuszem historii pracują David Ronn i Jay Scherick ( "Ja, szpieg" , "Parasol bezpieczeństwa" ).

 • Cedric the Entertainer z amnezją

  Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w pełnej akcji komedii "Traces". Ciemnoskóry aktor wcieli się w postać woźnego z firmy komputerowej, który na skutek wypadku samochodowego doznaje amnezji. Reżyserem projektu będzie Brett Ratner ( "Godziny szczytu" , "Czerwony smok" ).

 • Powrót "Honeymooners"

  John Schultz ( "Magiczne buty" ) wyreżyseruje kinową wersję serial u "The Honeymooners". Powstała w latach 50. seria cieszyła się dużą popularnością, podobnie jak jej nieanglojęzyczne wersje powstające do dziś. Nowi "Honeymooners" będą mieli czarnoskórą obsadę.

 • Reeves i Ford nie próżnują

  Keanu Reeves ( "Matrix" , "Matrix Reaktywacja" , "Matrix Rewolucje" ) i Harrison Ford ( "Gwiezdne wojny" , "K-19" , "Wydział Zabójstw, Hollywood" ) wystąpią w nowych filmach, których producentami będą Michael Shamberg i Stacey Sher ( "Pulp Fiction" , "Erin Brockovich" ). Młodszy aktor zagra w komedii opartej na jego własnym pomyśle. Ford wcieli się w głównego bohatera dramatu "His Side Kick

 • Gwiazdy wspominają Joan Rivers

  Aktorzy, muzycy i celebryci wyrażają głęboki żal z powodu śmierci gwiazdy telewizyjnej - Joan Rivers. Znana prezenterka odeszła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat.

 • Nominacje do MTV Movie Awards

  Nominacje do tegorocznych nagród przyznali widzowie amerykańskich stacji MTV i MTV2, w ogólnokrajowym głosowaniu za pośrednictwem telefonów i Internetu. Wyłoniono kandydatów w 12. kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż po 5., otrzymały filmy "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" i "Spider-Man" . Zwycięzców poznamy 31 maja, a 5 czerwca uroczystość będą mogli zobaczyć widzowie MTV.

 • Weekend w kinie

  Komedia kryminalna "Ocean's 13" , koreański "Pan Zemsta" , fikcyjna opowieść o zamachu na George'a Busha "Zabić prezydenta" , komediowy "Czyściciel" , thriller "Głosy 2" oraz kino akcji "Hot Fuzz - Ostre psy" debiutują na ekranach polskich kin.

Wideo na temat: cedric entertainer, the aktor
 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...