• Informacje na temat:

  cedric entertainer, the zdjęcia

Artykuły na temat: cedric entertainer, the zdjęcia
 • Cedric the Entertainer wychowuje

  Wytwórnia MGM chce, by Cedric the Entertainer ( "Barbershop" ) zagrał trenera lekkiej atletyki w komedii "Flash". Zarys scenariusza opowiada o grupie młodych sportowców z wielkomiejskiej dżungli i jej upartym opiekunie. Aktor ma być jednym z producentów przygotowywanego projektu.

 • Cedric the Entertainer z amnezją

  Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) najprawdopodobniej zagra główną rolę w pełnej akcji komedii "Traces". Ciemnoskóry aktor wcieli się w postać woźnego z firmy komputerowej, który na skutek wypadku samochodowego doznaje amnezji. Reżyserem projektu będzie Brett Ratner ( "Godziny szczytu" , "Czerwony smok" ).

 • Rośnie obsada "Be Cool"

  Cedric the Entertainer ( "Barbershop" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) i piosenkarka Christina Milian ( "American Pie" , "Torque" ) wystąpią w sensacyjnej komedii "Be Cool", do której zdjęcia rozpoczną się w lutym. Obraz będzie kontynuacją przeboju kasowego "Dorwać małego" z 1995 roku. Główną rolę w projekcie powtórzy John Travolta ( "Pulp Fiction" , "Sekcja 8." ).

 • Gwiazdy w pajęczynie

  Julia Roberts, Oprah Winfrey, John Cleese, Steve Buscemi, Cedric the Entertainer, Reba McEntire, Kathy Bates, Thomas Haden Church i Andre 3000 użyczą swych głosów animowanym bohaterom filmowej adaptacji niezwykle popularnej powieści autorstwa E.B. White'a, "Pajęczyna Szarloty".

 • Brett Ratner napada na bank

  Brett Ratner ( "Godziny szczytu 2" , "Family Man" , "Czerwony smok" ) podejmie się realizacji sensacyjnego filmu "Josiah's Cannon". Projekt będzie opowieścią o szajce rabusiów, którzy przygotowują wielki skok na szwajcarski bank. Zdjęcia do obrazu wystartują najwcześniej latem 2004 roku.

Wideo na temat: cedric entertainer, the zdjęcia
 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...