• Informacje na temat:

  cee lo producent

Artykuły na temat: cee lo producent
 • Ida Nowakowska: Jej tata to znany pisarz, Marek Nowakowski!

  Mars i Cee Lo Green. Gdy producenci programu "You Can Dance" zaproponowali jej udział w show, miała mieszane uczucia. Między innymi dlatego, że na co dzień mieszka i pracuje na zachodnim wybrzeżu...

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...chce śpiewać Obecność hollywoodzkich aktorów w "Glee" nie jest niczym nowym. Gwiazdy wręcz same pukają do drzwi producentów, by zaprosili ich do jednego z odcinków. Chęć gościnnego udziału w serialu(...) udostępniają swe utwory. Królowa popu, Madonna, udostępniła producentom cały katalog swoich piosenek, podobnie jej młodsza koleżanka Britney Spears, która nawet osobiście odegrała rolę licealnej...

 • Recenzja "Shady XV": Szef tłamsi podopiecznych

  15 lat Eminemowej wytwórni Shady! Śpiewajmy "sto lat", ale z przekąsem.

 • Najlepsze piosenki 2010 roku. Lista!

  Kontrowersyjny przebój wokalisty Cee Loo Greena zatytułowany "F**k You" został uznany najlepszym utworem 2010 roku w ankiecie magazynu "Spin".

 • Jest za gruby? On tak nie uważa

  Znany z grupy Gnarls Barkley wokalista Cee Lo Green komfortowo czuje się we własnej skórze. "Radzę sobie z własną wagą" - przekonuje.

 • Pharrell Williams w "The Voice"

  Rozchwytywany producent i wokalista Pharrell Williams dołączy do składu jury w amerykańskiej edycji "The Voice".

 • "Jeszcze nie wykorzystałem potencjału"

  Finsta to człowiek, którego śmiało można nazwać hiphopowym weteranem. Ten urodzony w Bushwick MC i producent, zajmuje się tworzeniem muzyki od ponad 15 lat, zawsze będąc w zgodzie z samym sobą. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że zaczynał swoją karierę jako oryginalny członek Black Moon. Świat poznał go kilka lat później, kiedy pojawił się na scenie jako solowy artysta z singlem

 • Gnarls Barkley: Zobacz światowe "Szaleństwo"!

  Siedem tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów - takim wynikiem może się obecnie pochwalić singel "Crazy" amerykańskiego duetu Gnarls Barkley. Niemal nieznany zespół błyskawicznie zawojował wymagający brytyjski rynek. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć , jak wygląda to "Szaleństwo", a w poniedziałek, 22 maja, do sklepów trafi debiutancki album Amerykanów, zatytułowany "St. Elsewhere".

 • Ania Frontczak z "Bitwy": Prawdziwa historia miłosna

  Na naszych stronach możecie zobaczyć debiutancki teledysk 20-letniej Ani Frontczak, przez niektórych już nazywaną "polską Katy Perry".