• Informacje na temat:

  cegielski

Artykuły na temat: cegielski
 • Agnieszka Cegielska marzy o drugim dziecku!

  Pogodynka TVN-u została po raz pierwszy mamą w 2009 roku. Urodziła synka, którego wraz z mężem nazwali Franciszek. Czyżby rodzina Agnieszki Cegielskiej miała się wkrótce powiększyć? Prezenterka wyznała, że marzy o tym! "Rodzina jest najważniejsza. Nie tylko chciałabym, ale wręcz pragnęłabym znów zostać mamą" - powiedziała w rozmowie z "Faktem". Dodała, że bardzo chciałaby mieć córeczkę...

 • Agnieszka Cegielska: Niepoprawna optymistka

  Widzowie ją uwielbiają - za ciepły uśmiech i dobre serce. Agnieszka Cegielska opowiada, co jest dla niej prawdziwym sensem życia i co sprawia, że nigdy nie narzeka.

 • Agnieszka Cegielska ucieka z Polski! Co z rodzinnymi świętami?

  ...ze sobą i czy postawi na tradycyjne świąteczne potrawy, a może skusi się na coś nowego! Taka odmiana może być wielką przygodą dla Cegielskiej. Pomimo tego, że będą tak daleko od domu, to święta będą...

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Agnieszka Cegielska: Przynoszę do pracy własny olejek do odświeżania powietrza

  Agnieszka Cegielska (38 l.) stara się żyć zdrowo i ekologicznie. Swoje zasady wprowadziła nie tylko w domu, ale także w pracy!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Agnieszka Cegielska: Mąż jest moim największym przyjacielem!

  Choć Agnieszka Cegielska (36 l.) bardzo lubi swoją pracę prezenterki pogody, nie zamierza skupiać się tylko na niej. Niedawno rozpoczęła nowy rozdział w życiu. I zapowiedziała już kolejny - powiększenie rodziny.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Agnieszka Cegielska: W mediach rzadko kiedy możemy mieć etat!

  ​Gwiazda TVN jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Pogodynka docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: cegielski
 • Agnieszka Cegielska
 • Agnieszka Cegielska
 • Agnieszka Cegielska
Wideo na temat: cegielski
 • Agnieszka Cegielska: Dzięki temu, że mam etat, mogę spłacać kredyty

  Agnieszka Cegielska jest szczęśliwa, że ma stałą pracę i etat w TVN. Dzięki temu może spokojnie spłacać kredyty! - Rzadko kiedy w mediach możemy mieć etat, a dla mnie, jako kobiety w XXI wieku, fakt, że mam pracę etatową jest szalenie ważny, każdy z nas ma kredyty do zapłacenia, każdy chce mieć poczucie bezpieczeństwa. I mnie ta praca daje poczucie bezpieczeństwa – mówi prezenterka.

 • Cegielska poucza Kuźniara: Jesteś na dużej antenie i musisz być modny!

  Jarosław Kuźniar postanowił pomóc swojej koleżance Agnieszce Cegielskiej z "Dzień Dobry TVN" w prezentowaniu prognozy pogody. Poszło mu raczej słabo, ale przynajmniej usłyszał od pogodynki kilka cennych rad, jak należy prezentować się w "dużym" TVN!

 • Zawadzka, Żmuda-Trzebiatowska, Witkowski, Mielcarz i Cegielska o nieudanych prezentach

  Warszawa. Świąteczny prezent okazał się klapą? Taka sytuacja zdarza się dość często. Zapytaliśmy gwiazdy o to, czy zdarzyło im się dostać niechciany upominek. - Mój tata uwielbiał obdarowywać mnie ciuchami. Dostałam kiedyś od niego kurtkę, która była zupełnie nie w moim guście - zdradziła Marta Żmuda-Trzebiatowska. A jak uniknąć takiej wpadki? - Prawie wszystkie prezenty są nieudane w moim wypadku. Już mówię znajomym - kasę, kasę dawajcie! - powiedział Michał Witkowski. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: cegielski
 • Re: Twarz nie jest tylko na pokaz

  A ja pana kojarze jako buntownika ze serialu ''DOM'' no i Przystań ! Szkoda że nie ma kontynuacji tych seriali......Jest pan super ! Taki tajemniczy,szorski a jednocześnie otwarty.Dlaczego ,aktorzy ,którzy mają ustabilizowane spkojne życie osob.grają role jakby odwrotne ,pełne zawirowań osob.,uczuć,zdrad ,szukających czegoś w życiu ,mam tu na myśli wł.Bukowskiego i Opanie Bartka ...........