• Informacje na temat:

  cejrowski boso

Artykuły na temat: cejrowski boso
 • Wojciech Cejrowski: Boso, ale z milionami na koncie!

  Wojciech Cejrowski (52 l.) bywa błaznem, inkwizytorem, świętym. Jednak w każdej z tych ról pozostaje biznesmenem!

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Wojciech Cejrowski (52 l.) nieźle starł się w programie "Skandaliści" z jego prowadzącą, Agnieszką Gozdyrą!

 • Wojciech Cejrowski wraca

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się trzecia seria cyklu "Wojciech Cejrowski. Boso". W tej chwili podróżnik nagrywa dla stacji nowe odcinki.

 • Wojciech Cejrowski o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami"!

  Wojciech Cejrowski (50 l.) przyznaje, że jego umiejętności taneczne pozostawiają wiele do życzenia, mimo to zapewnia, że chciałby wystąpić w tanecznym show Polsatu. Wyznał też, dlaczego wcześniejsze propozycje od TVN odrzucał!

 • Cejrowski o plujących wielbłądach

  Wojciech Cejrowski wraca z nowym programem. Tym razem boso i w hawajskiej koszuli słynny podróżnik odwiedza Etiopię. I barwnie opowiada o tym, co przeżył.

 • Cejrowski nie zostanie ukarany

  Wojciech Cejrowski nie zostanie ukarany za kontrowersyjny wykład na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie namawiał do tępienia gejów. Stacja TVN nie zrezygnuje ze współpracy z podróżnikiem.

 • Cejrowski wraca!

  Wybory do europarlamentu zakończone, Telewizja Polska zgodnie z obietnicą postanowiła wznowić emisję programu "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Nie wiadomo, czy popularny dziennikarz i podróżnik na dobre powróci także do radio wej Trójki.

 • Cejrowski już wie: W Smoleńsku był zamach!

  Wojciech Cejrowski coraz mocniej radykalizuje swoje poglądy. Nie ukrywa swojej sympatii do jednej z partii politycznych, która od kilku lat „niestety” nie może wygrać wyborów. Podróżnik w jednym(...) im buty w pozycji Tuska” – mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info. Co ciekawe, Cejrowski już wie, że wszystkie dowody potwierdzające jego tezę znajdują się w raporcie sporządzonym przez polską...

 • Cejrowski wróci po wyborach

  Cykl "Wojciech Cejrowski - boso przez świat" wróci na antenę TVP2 po zakończeniu wyborów do europarlamentu.

Wideo na temat: cejrowski boso
 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • W kręgu miłości

  "W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną...