• Informacje na temat:

  cejrowski o tuski

Artykuły na temat: cejrowski o tuski
 • Cejrowski już wie: W Smoleńsku był zamach!

  Wojciech Cejrowski coraz mocniej radykalizuje swoje poglądy. Nie ukrywa swojej sympatii do jednej z partii politycznych, która od kilku lat „niestety” nie może wygrać wyborów. Podróżnik w jednym(...) im buty w pozycji Tuska” – mówi w rozmowie z portalem Stefczyk.info. Co ciekawe, Cejrowski już wie, że wszystkie dowody potwierdzające jego tezę znajdują się w raporcie sporządzonym przez polską...

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski i Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Kuba Wojewódzki: To żałosne

  ...wymieniali Jerzego Owsiaka (40 proc. wskazań), Kubę Wojewódzkiego (32 proc.), Szymona Majewskiego (30 proc.) i Wojciecha Cejrowskiego (27 proc.). Na liście nie znalazł się żaden pisarz ani naukowiec(...) - 40 proc. 2. Kuba Wojewódzki - 32 proc. 3. Szymon Majewski - 30 proc. 4.Wojciech Cejrowski - 27 proc. 5.Dalajlama - 25 proc. 6.Ewa Drzyzga - 22 proc. 7.Robert Kubica - 22 proc. 8.Donald Tusk - 19 proc...

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.