• Informacje na temat:

  cejrowski plotki

Artykuły na temat: cejrowski plotki
 • Pomponik w pigułce

  Cejrowski chyba nieco przypadkiem zdradził, kim był jego ojciec Stanisław Cejrowski. Wyznanie to dość szczególne, bo podróżnik bardzo skąpi informacji o swoim życiu rodzinnym.  Okazuje się, że tata Cejrowski w PRL-u był równie barwną osobowością. W ostatnich latach życia pracował jako menedżer własnego syna. Wcześniej pan Stanisław opiekował się innymi bardzo znanymi artystami! "Jak mój ojciec...

 • Dominika Ostałowska: To już koniec jej problemów

  ...utrzymaniu 16-letniego syna Huberta. Było jej przykro, gdy czytała te plotki. W jej obronie stanął potomek. - Nigdy w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie(...), a potem rozśmieszyło. Nie wiem, jak sobie ludzie wyobrażają, że nastolatek, grający kilka dni w serialu, może utrzymywać dom i swoją matkę? To było absurdalne - wyznała w "Gwiazdach Cejrowskiego...

 • Cejrowski: Zdjęty, ale wraca

  Wojciech Cejrowski od jesieni znów będzie prowadził swój program w TVN Style. Przypomnijmy, dwa miesiące temu program "Po mojemu" został zdjęty z anteny.

 • Ostra akcja Frytki z Cejrowskim

  Agnieszka "Frytka" Frykowska odgryzła się Wojciechowi Cejrowskiemu za to, że nazwał ją "sprzedajną portową dziwką". "Teraz to ja go dopadłam i tym razem to ja zadawałam pytania" - mówi "polska Paris Hilton".

 • Marta Grycan: "Playboya" na mnie nie stać!

  Marta Grycan nie rozbierze się dla "Playboya", ale marzy o... urodzeniu bliźniąt!

Wideo na temat: cejrowski plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.