• Informacje na temat:

  celebryci galerie

Artykuły na temat: celebryci galerie
 • Jolanta Fraszyńska liczy, że odzyska pieniądze

  Kilka dni temu policja w Wadowicach i Krakowie wysłała list gończy za właścicielką jednej z galerii, która oszukała Jolantę Fraszyńską (49 l.).

 • Kim jest celebryta doskonały?

  Największe gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć od piątku zarówno w nowej komedii Woody'ego Allena, jak i brytyjskim dramacie "Nie opuszczaj mnie". Tytuł celebryty tygodnia należy jednak do fikcyjnej postaci Jeża Jerzego - bohatera animowanej ekranizacji kultowego komiksu.

 • Kiczowate reklamy z udziałem gwiazd

  Dzięki nim można przypomnieć o swojej obecności, znów zaistnieć czy najzwyczajniej podreperować budżet. Znana twarz, która zdecydowała się w nich wystąpić ma być gwarancją sukcesu marketingowego, a jednocześnie wyznacznikiem stylu, klasy, nokautem dla konkurencji. Niektóre bywają nawet dziełami sztuki, ale z pewnością nie te. Reklamy, bo o nich mowa, są źródłem szybkich pieniędzy dla celebrytów i aktorów. Jednak czy później nie odbijają się im czkawką?

 • Karolak, Socha, mikser i płyn do płukania ust

  "Śniadanie do łóżka" , reż. Krzysztof Lang, Polska 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 10 listopada 2010 roku.

 • Aleksandra Rosiak następczynią Anki Popek! Kim jest nowa prowadząca "Pytania na śniadanie"?

  Jak podaje portal Wirtualne Media, władze telewizyjnej Dwójki w końcu znalazły godną następczynię ulubienicy Kurskiego, czyli Anny Popek. Ta postanowiła bowiem robić karierę w popularniejszej TVP 1. Do ekipy śniadaniówki dołączy Aleksandra Rosiak, która z publicznym nadawcą związana jest od lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Info oraz prowadziła boczne wydania "Wiadomości". Sądząc po zdjęciach, które zebraliśmy do naszej galerii, Ola szybko odnajdzie się w świecie celebrytów. W końcu Anka...

 • Robert Kozyra sprzedaje koraliki w centrum handlowym!

  Czy u Roberta Kozyry (48 l.) jest aż tak źle, że musi sobie dorabiać sprzedając koraliki w jednej z warszawskich galerii handlowych?!

 • Edyta Pazura okradziona!

  Wygląda na to, że złodzieje w centrach handlowych nie mają taryfy ulgowej nawet dla celebrytów. Ostatnio dość niemiła sytuacja spotkała Edytę Pazurę (26 l.)!

 • Show-biznes nie znosi próżni! Dlatego wciąż pojawiają się w nim nowe twarze, które z chęcią pozują na ściankach i opowiadają o swoim życiu prywatnym w tabloidach. Czasami są to młodzi aktorzy, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki na scenie. Uwzględniliśmy jednak również osoby, które ze ściankami miały już do czynienia wcześniej, ale to właśnie ten rok okazał się dla nich przełomowy i pozwolił wypłynąć na szerokie wody! Jesteście ciekawi? Zobaczcie naszą galerię!

 • Szpak w piórach i legginsach

  Na spotkanie z Paris Hilton do katowickiej galerii handlowej zjechało kilku polskich celebrytów, m.in. Michał Szpak i jego partnerka z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat .

 • Zaradne mamy na wybiegu!

  Uliczne pokazy mody, które co roku w czerwcu odbywają się w ramach Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu, są świetną okazją dla gwiazd i celebrytów, by pochwalić się swoimi... dzieciakami. W niedzielę na wybiegu obok swoich sławnych mam pojawiły się m.in. córki Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli Marii Zduńskiej z "M jak miłość", Moniki Mrozowskiej, czyli Aśki Zarańskiej z "Hotelu 52", i Magdaleny Smalary, czyli Sylwii z "Przepisu na życie".

Wideo na temat: celebryci galerie
 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia

  "Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" to tajemnicza i pełna mistycyzmu opowieść o człowieku, który pragnie spędzić ostatnie dni swojego życia wśród bliskich.Pewnego dnia niespodziewanie ukazuje mu się duch jego zmarłej przed laty żony, a następnie syna, choć ten przybywa w nowej zwierzęcej postaci. W ich towarzystwie Boomnee przypomina sobie swoje dawne wcielenia, gromadzą się wokół niego zjawy. Razem z nimi wyruszy w ostatnią, mistyczną wyprawę przez dżunglę. Jej...

 • Szukając Vivian Maier

  "Szukając Vivian Maier" to film pokazywany na festiwalach całego świata - od Toronto i Berlina po Miami i Rio de Janeiro – przedstawiający niewiarygodną, ale prawdziwą historię życia Vivian Maier, wybitnie uzdolnionej, a zarazem bardzo tajemniczej kobiety, która skrywała przed światem swój wielki talent. Całe życie pracowała jako skromna niania, opiekując się dziećmi z zamożnych rodzin. Nikt nie zwracał uwagi na to, że każdego dnia, w każdej wolnej chwili, robiła setki zdjęć, których nigdy...