• Informacje na temat:

  celebryci i alkohol

Artykuły na temat: celebryci i alkohol
 • Andrzej Sołtysik: Alkohol mnie dewastował!

  ...doświadczeniami z przeszłości. A tych, w jego życiu nie brakowało... "Przede wszystkim nie dopuszczałem do siebie faktu, że jestem DDA. Dorosłe dziecko alkoholika" - powiedział. Gdy po dwuletniej(...) 3 lata kariera Andrzeja stanęła pod znakiem zapytania. "Musiałem sobie zrobić przerwę. Alkohol mnie dewastował, rządził mną" - wyznał w szczerej rozmowie dziennikarz. Czytaj więcej na następnej stronie...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Restaurator z Sopotu pokazał, jak znana influencerka żebrze o darmowe śniadanie i alkohol

  Do Trójmiasta zjeżdżają na festiwal Opener chmary celebrytów i influencerów. W zamian za darmowe posiłki proponują tamtejszym restauratorom pozytywną recenzję lokalu na Instagramie. Właściciel jednej z knajpek nie wytrzymał i opublikował wiadomość od jednej z influencerek.

 • Rządził nimi alkohol

  Na czerwonym dywanie nie widać porażek, więc gwiazdy kroczą po nim triumfalnym krokiem. W wywiadach opowiadają o sukcesach. A w życiu nie brakuje bólu, rozczarowań. Bo i na tym ono polega.

 • Ilona Felicjańska pomoże celebrytom przestać pić!

  Nie od dziś wiadomo, że na wszelakich bankietach i rautach raczej nie popija się wyłącznie wody. Darmowy alkohol kusi. Nic więc dziwnego, że coraz większa rzesza celebrytów przyznaje się do problemów z nadużywania napojów wyskokowych. Tylko w ostatnim czasie o swoich problemach alkoholowych opowiedzieli m.in. Borys Szyc, córka Krystyny Jandy i Maciek Dowbor.  Ten ostatni, gdy przestał zaglądać...

 • Co się stało z Meg Ryan?

  Kiedyś kochał ją cały świat - za role dziewczyn, z którymi można konie kraść. Dziś Meg Ryan ma swoją gwiazdę (asteroid 8353 Megryan) i wspomnienia, których nikt jej nie odbierze.

 • "Azja Express": Michał Żurawski opowiedział o problemach z alkoholem. "Stwierdziłem, że już dosyć"

  Michał Żurawski (37 l.) w najnowszym odcinku „Azja Express” zdecydował się na odważne wyznanie. Jedno z zadań skłoniło go do wyjawienia, że swego czasu miał problem z alkoholem. Na szczęście wtedy pomogła mu żona, Roma Gąsiorowska (35 l.).

 • "Jeż Jerzy" tylko dla dorosłych!

  Znany od ponad dekady komiks "Jeż Jerzy" trafia na ekrany. - To jest animowany film dla dorosłych - powiedział Rafał Skarżycki, autor komiksu i scenarzysta filmu "Jeż Jerzy". Film będzie można oglądać w kinach od 11 marca.

 • Agnieszka Kotulanka straciła rolę w serialu "Klan" przez - jak twierdzą tabloidy - uzależnienie od alkoholu. Choć aktorka nie wypowiedziała się na ten temat, w jej imieniu zrobił to już Tomasz(...) wypadku. Miał we krwi 2 promile alkoholu. Za swój czyn skazany został na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 10 tys. zł. "Ja wiem, co to za choroba i wiem też...

 • "Zakochani w Rzymie": Teraz kolej na was!

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" to historia Amerykanów i Włochów zmagających się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami.

Zdjęcia na temat: celebryci i alkohol
Wideo na temat: celebryci i alkohol
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....