• Informacje na temat:

  celebryci w dzinsach

Artykuły na temat: celebryci w dzinsach
 • Kamil Durczok w swoim życiu wiele przeszedł. Teraz spłaca dług wdzięczności

  Czternaście lat temu Kamil Durczok (48 l.) stoczył walkę z rakiem. Było wiele dramatycznych momentów. Jednak najbardziej zapamiętał ten, gdy odkrył, że synek się go boi. „Wiesz, tata, muszę się do ciebie przyzwyczaić” – tłumaczył chłopiec. Dziś dziennikarz wraz z żoną stara się wspierać szpital onkologiczny, w którym uratowano mu życie.

 • Malinowska krytykuje Korwin-Piotrowską

  Karolina Malinowska skrytykowała jurorkę programu "Top Model" za... całokształt. "Nie łączę pani Karoliny z kobiecością" - stwierdziła.

 • X. O. X. O. na dvd

  Od piątku (12 marca) druga seria "Plotkary" już na dvd - 1 rok. 52 tygodnie. 365 dni - cały sezon intryg!

Wideo na temat: celebryci w dzinsach
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...