• Informacje na temat:

  celebryci w reklamie

Artykuły na temat: celebryci w reklamie
 • ...samobójczej, udział w reklamie wina. Telewizje zyskały nowego eksperta... Więcej o Ekskluzywnym Menelu TUTAJ Ktoś znany, a najlepiej dziany Jeśli nie znani rodzice, to chociaż znany partner...

 • Celebryci: Święci marketingu?

  Kristen Stewart, Zac Efron i Robert Pattison znaleźli się wśrod sław, które zainspirowały artystę Richarda Phillipsa. Jego wystawa "Most Wanted" pokazuje współczesną obsesję na punkcie celebrytów, zdrowia i bogactwa.

 • "Barwy szczęścia": Zuzia zostawi Filipa dla modela znanego z reklam?

  Na pierwszym po wakacjach treningu Zuzia (Anna Adamus) pozna Adriana (Emil Lipski) - chłopaka, który jako dziecko występował w reklamach i jest sławny. Filip (Kuba Dyniewicz) od razu zauważy, że były model zagiął parol na jego dziewczynę...

 • Założyciel "Playboya" ratuje Hollywood

  Hugh Hefner, założyciel magazynu "Playboy", uratował ikoniczny napis "Hollywood". Celebryta ofiarował 900 tys. dolarów, dzięki czemu zapobiegł sprzedaży ziemi, na której umieszczony jest słynny napis.

 • Anna i Robert Lewandowscy zarobili na reklamach 8 milionów złotych?!

  Anna (27 l.) i Robert (27 l.) Lewandowscy mają teraz swój czas! Według jednego z tabloidów małżeństwo w pół roku zdołało zarobić aż 8 milionów złotych!

 • Czesław Mozil: Jestem muzycznym autorytetem

  Czesław Mozil wyjaśnia, jak godzi udział w "X Factor" i w reklamach z robieniem sztuki. Ujawnia też, co mówiły mu fanki w łóżku.

 • "O mnie się nie martw": Sławomir Orzechowski nie chce być... celebrytą!

  ...- Celebrytyzm nie jest mi do niczego potrzebny. Nigdy nie interesowało mnie bycie na tzw. topie - mówi Sławomir Orzechowski i dodaje, że aktorzy-celebryci szybciej nudzą się widzom niż ci, których twarze nie pojawiają się zbyt często albo wcale na okładkach kolorowych pism. - Wszystkim nam, aktorom, grozi opatrzenie, bo nasz zawód polega między innymi na tym, że się na nas patrzy, ale aktorskim...

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • Krzysztof Artur Janczar (41 l.) jest synem aktora Krzysztofa Janczara. Podobnie jak ojciec skończył szkołę aktorską i grywa w serialach. O wielkiej popularności jednak nie marzy. Ceni sobie spokojne życie na warszawskich Kabatach.

 • Pokaże się z innej strony

  Gra w teatrze, planuje udział w kilku serialach. Tymczasem zobaczymy go... śpiewającego w programie satyrycznym na żywo. Piotr Cyrwus zdradza, jaki rodzaj humoru bawi go najbardziej i od czego, jego zdaniem, zależy udana rola.

Wideo na temat: celebryci w reklamie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

Dyskusje na temat: celebryci w reklamie