• Informacje na temat:

  celebryci w sejmie

Artykuły na temat: celebryci w sejmie
 • Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" startuje do Sejmu! Jest kandydatem Platformy Obywatelskiej

  ...! "Zawsze marzyłem o tym, żeby zająć się polityką. Moją największą ambicją jest to, by zostać posłem" - zdradza mężczyzna w rozmowie z "Super Expressem". Dodaje, że w Sejmie chciałby się zajmować...

 • Urszula o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: Kur*** mać, ja pier***

  Ludzie wychodzą z kościołów, a gwiazdy grzmią na Facebooku - projekt zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej budzi ogromne emocje! Jarosław Kaczyński (66 l.) i Beata Szydło (52 l.) deklarują poparcie dla całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Co na ten temat sądzą celebryci?

 • ​Nie żyje polski młody arystokrata i artysta, Konstanty Jerzy Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska († 31 l.). Taką informację przekazał portal sejm-wielki.pl.

 • "Nie mam siostry. Ciągle mi to ktoś wmawia" - mówiła Krystyna Pawłowicz (63 l.) kilka miesięcy temu, pytana o Elżbietę. Siostra jednak istnieje i trzyma sztamę z opozycją Prawa i Sprawiedliwości.

 • "Rolnik szuka żony": dlaczego Adam i Paweł nie zostali zaproszeni na wigilię?

  „Rolnik szuka żony” jest jednym z wielkich hitów Telewizji Publicznej. Nic dziwnego, że świąteczny odcinek programu zgromadził przed telewizorami wielką rzeszę widzów. Dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy rolników z pierwszej i drugiej edycji show. Jednak nie wszyscy uczestnicy byli obecni przy wigilijnym stole. Kogo zabrakło i dlaczego tak się stało?

 • Kinga Rusin poprowadzi program "Agent"! To na otarcie łez?

  Kultowy program „Agent” powraca na antenę TVN! Tym razem w roli prowadzącej wystąpi Kinga Rusin (44 l.). Wkrótce mają ruszyć castingi, a emisja planowana jest na przyszły rok.

 • Borys Budka i Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego! Było o seksie, Kaczyńskim i Dudzie

  Platformy Obywatelskiej Borys Budka żartował z nadmuchanego ego wielu polityków. Jego zdaniem w sejmie nie brakuje narcystycznych przypadków, których charakteryzuje buta: "Pomijam celebrytów, gwiazdorów...

 • "Agent Tomek" kandydatem na posła

  Były agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Tomasz Kaczmarek , znany jako "agent Tomek", zabiega o mandat poselski w Świętokrzyskiem. Wystartuje z ostatniego miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości.

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Andrzej Łapicki: Ostatni z wielkich

  Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" - nie żyje. Zmarł w sobotę, 21 lipca, nad ranem. Miał niespełna 88 lat.

Wideo na temat: celebryci w sejmie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...

Dyskusje na temat: celebryci w sejmie
 • Re: "M jak miłość": Werner chce zwolnić Zduńskiego!

  W D..... IM SIĘ POPRZEWRACAAŁO, "CELEBRYCI MEDIALNI". DO ROBOTY !!!!!!!!!!! NORMALNEJ - A NIE BAKI PUSZCZAĆ PRZED KAMERAMI. CHOLERA TV TO PRZYTULISKO RODZINNYCH KLANÓW- DZIECI NIEROBÓW I NIEUDACZNIKÓW SIEDZĄCYCH NA STOŁKACH PRZY KORYTACH W SEJMIE, MEDIACH, TV ITD. MYŚLĄ ŻE JAK BZDETNY SERIAL NAKRĘCĄ TO WSZYSCY BEDĄ SIKAĆ NA ICH WIDOK!!!!