• Informacje na temat:

  celebryci w teatrze

Artykuły na temat: celebryci w teatrze
 • Kasia Herman o celebrytach w serialach: Jeśli ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko

  Kasia Herman (45 l.) nie ma nic przeciwko temu, by celebryci występowali w serialach. "Jeśli nie są wstydliwi, potrafią nauczyć się tekstu, odnajdują przed kamerą, a do tego ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko!" - mówi aktorka Interii. Problem pojawia się jednak, gdy chcą oni grać w teatrze - tutaj bowiem może zabraknąć już umiejętności.

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Dominika Gwit przygniata Ibisza. Mocny debiut w teatrze!

  Dominika Gwit (29 l.), choć nie dostała się do szkoły aktorskiej, próbuje realizować swoje marzenia. Celebrytka właśnie zadebiutowała w sztuce "Szalone nożyczki". Na scenie pojawiła się z kilkoma innymi celebrytami, m.in. Krzyśkiem Ibiszem, Michałem Pirogiem, Leszkiem Stankiem czy Alanem Anderszem. "Zawsze czułam, że aktorstwo jest dla mnie najlepsze i że tego właśnie chcę" - podkreśla Gwit.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Małgorzata Kożuchowska już nie wróci do pracy w teatrze?

  ...deskach - napisała po tym wydarzeniu na swoim Facebooku.  Jednak Englert nie spieszy się z powierzeniem aktorce nowych ról. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, w teatrze krążą opinie, że jego żona...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • ...z mamą w Teatrze Wielkim, co wynikało z problemów mieszkaniowych, jak i z trudności dostania się do przedszkola w tamtych czasach. Doświadczyłem więc wszystkich wad i zalet PRL-u. Planował pan wtedy...

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • Janusz Chabior: Nie mam ciągot, żeby stać się celebrytą

  ...i filmowy. W 2000 roku zdał eksternistyczny egzamin aktorski. Karierę zaczął w Teatrze Dramatycznym w Legnicy (1991-1999). Od 2006 aktor gra w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Pracował też jako reżyser...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Wideo na temat: celebryci w teatrze
 • Kasia Herman o celebrytach w serialach: Jeśli ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko

  Kasia Herman (45 l.) nie ma nic przeciwko temu, by celebryci występowali w serialach i grali w filmach. Problem pojawia się jednak, gdy chcą oni grać w teatrze. Zdaniem Herman tutaj może zabraknąć im już umiejętności. Ale serial jak najbardziej! "Jeśli nie są wstydliwi, potrafią nauczyć się tekstu, odnajdują przed kamerą, a do tego ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko!" - mówi aktorka

Dyskusje na temat: celebryci w teatrze
 • Re: Danuta Kowalska nie chciała pracować za marne grosze... Rzuciła aktorstwo u szczytu sławy!

  Też mnie to zdziwiło, ale co do zarobków aktorskich, to nie kłamią. Nawet teraz aktor w teatrze zarabia nie za wiele, lepiej żyją aktorzy filmowi i celebryci zatrudniani do reklam.

 • Re: "M jak miłość": Uwielbiam swoją pracę

  "Okazuje się, że celebryci nie tylko piszą już książki, grają w teatrze, ale także wykładają na wyższych uczelniach. Marcin Mroczek, znany z "M jak miłość", uczy studentów jak osiągnąć sukces." ...gwiazdor tasiemca był honorowym gościem Festiwalu Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, gdzie pojawił się, jako ekspert od osiągania sukcesu - informuje "Super Express". "Może za kilka

 • Re: Gwiazda kina i kultowych seriali nie chciała spotkać się z fanami...

  choć kojarzę ją z roli Krzysi w panu Wołodyjowskim i z roli matki Jakuba w na dobre i na złe to ją bardzo lubię bo jest aktorką z talentem, nie to co dzisiejsi celebryci. Mam nadzieję ze szybko wróci do grania w filmach czy w teatrze bo to świetna aktorka.

 • Re: Przypadek Wojciecha Pokory

  Panie Wojciechu, kreacje stworzone przez Pana w Teatrze Telewizji, filmach, kabarecie Olgi Lipińskiej, scenach warszawskich teatrów (skąd Pana role znam) są przykładem kunsztu i wspaniałego warsztatu(...) latach pracy aktorskiej. A celebryci i celebrytki...