• Informacje na temat:

  celebryci wspierali

Artykuły na temat: celebryci wspierali
 • Monika Kuszyńska wspiera siostrę!

  Monika Kuszyńska (36 l.) i jej siostra zawsze mogą na siebie liczyć.

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • Artur Żmijewski wspiera przyjaciela w rodzinnym dramacie

  ​Artur Żmijewski (50 l.) nie opuszcza przyjaciela w jego rodzinnym dramacie. Krzysztof Grabowski niedawno musiał pochować syna.

 • Michał Wiśniewski debatuje o służbie zdrowia. "To chyba jakieś żarty"

  6 stycznia w telewizji Polsat News wyemitowano program "Tak czy Nie". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na temat kryzysu w służbie zdrowia nie debatowali politycy oraz lekarze, a celebryci - Jarosław Jakimowicz oraz Michał Wiśniewski. Widzowie nie kryli zaskoczenia.

 • Małżeństwo Andrzeja Grabowskiego (64 l.) i Anity Kruszewskiej (45 l.) przechodzi kryzys. Aktor w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie byłej żony.

 • Pamela Anderson nie obleje się wodą

  Pamela Anderson odmówiła wzięła udziału w charytatywnej zabawie celebrytów - Ice Bucket Challenge. Gwiazda protestuje w ten sposób przeciwko wykorzystaniu zwierząt do testów przez ALS Association.

 • Janina Ochojska krytykuje celebrytów i ich modę na splasha. "Przestańcie marnować wodę!"

  Celebryci i celebrytki od kilku tygodni namiętnie oblewają się wodą, nominując kolejne osoby. Moda ta nie podoba się jednak Janinie Ochojskiej (59 l.).

 • "Myślałem, że to kawał i sztuczna krew..."

  W sobotę (16 kwietnia) grupa IAMX wystąpi w warszawskiej Stodole, gdzie będzie promować najnowszy album zatytułowany "Volatile Times". Można być pewnym, że hala w stolicy zostanie wypełniona, bo zespół charyzmatycznego Chrisa Cornera ma w naszym kraju sporą rzeszę oddanych fanów. To między innymi wierni wielbiciele formacji byli przedmiotem rozmowy z Chrisem Cornerem, który opowiedział Arturowi Wróblewskiemu także o tematach poruszanych na najnowszej płycie, jak muzyczny show-biznes czy świat...

 • Anja Rubik znalazła już pocieszyciela? To ten facet wspiera ją po rozstaniu z mężem!

  Wydawało się, że Anja Rubik (33 l.) i Sasha Knezevic (34 l.) stworzyli małżeństwo idealne. Tym bardziej ze zdziwieniem przyjęto fakt, że niedługo po ślubie wcale nie układało się im najlepiej. Zdecydowali o tymczasowym rozstaniu, a następnie ich drogi rozeszły się już na dobre. Czy układają sobie życie u boku kogoś innego?

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

Wideo na temat: celebryci wspierali
 • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" boi się skakać do wody!

  Lęk przed dużymi wysokościami potrafi skutecznie sparaliżować niejednego twardziela. Doskonałym dowodem na to jest Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony. Nowy celebryta chyba nie zdawał sobie sprawy z wielkości swojego strachu. Czy akrofobia powstrzyma go przed skokiem? A może Adam, wspierany przez innych, przezwycięży lęk i skoczy z wyższej wieży? Pierwszy odcinek "Celebrity Splash" już 7 marca! Będziecie oglądać?

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.