• Informacje na temat:

  celebrytki pokazały za dużo

Artykuły na temat: celebrytki pokazały za dużo
 • Celebrytki uwielbiają robić zamieszanie wokół własnej osoby. A nic nie wywołuje takich emocji, jak "niekontrolowane" pokazanie bielizny czy nieco bardziej intymnych części ciała. Zobaczcie więc tegoroczne królowe wpadek!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Agata Nizińska pokazała za dużo na premierze!

  Agata Nizińska (33 l.) założyła dość ryzykowną suknię na premierę „Kobiet mafii 2”.

 • Natalia Siwiec: Co odkryje celebrytka?

  Latający talerz, nowa przyjaciółka z USA, głośna domówka, a także wielka niespodzianka! Już dziś, 9 lutego, premiera pierwszego odcinka reality show "Enjoy the view

 • Dziecko Siwiec urodziła surogatka? Jest komentarz celebrytki!

  ...promowania swojej osoby. Inne celebrytki traktują ten okres w swoim życiu zupełnie inaczej. Pchają się na okładki gazet, gdzie z dumą prezentują swoje brzuszki. Często intensyfikują swoje bywanie na(...) "W roli głównej", gdzie odniosła się do tych sensacji... "To wynikało z tego , że ja nie afiszowałam się z tą ciążą. Każdy myślał, że będę sobie na niej robiła PR! Wiadomo, że to mogłoby mi przynieść dużo...

 • Woli być mamą, niż celebrytką

  Marek, Agnieszka, Ryszard, Estera i Krystyna - czyli... MAREK! Inicjały imion całej rodziny układają się w imię męża Agnieszki Chylińskiej.

 • .... Marina ma zatem dużo czasu, aby zaplanować ten wyjątkowy dzień. Celebrytka zaczęła od... sukni ślubnej! Na jej Instagramie pojawiła się ostatnio propozycja od duetu Paprocki & Brzozowski. Wygląda...

 • Wokalistki pokazują zbyt dużo?

  Aktorka Rashida Jones zaapelowała do koleżanek z branży muzycznej, by "przestały zachowywać się jak dziwki".

 • Maja Bohosiewicz (25 l.) coraz bardziej lansuje się na swojej ciąży. Ostatnio celebrytka pokazała zdjęcie swojego obfitego już brzucha. Po co to robi?

 • Wieloboistka

  - Śpiewałam dla pijanych ludzi, których to w ogóle nie interesowało, przy pustych salach, do kotleta... Strasznie mnie to dołowało - wspomina Patricia Kazadi, prezenterka, wokalistka, aktorka, celebrytka.

Wideo na temat: celebrytki pokazały za dużo
 • Huczne urodziny Rozenek. Które?

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, choć dopiero co świętowała trzydzieste urodziny, już przygotowuje się do kolejnych. Celebrytka szykuje przyjęcie w ogrodzie ze hortensjami i świecami. "Wszyscy wiemy, że wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości" - śmieje się Gośka. Podkreśla, że nigdy więcej nie pokaże już w mediach swojego dowodu osobistego. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były naprawdę wartościowe prezenty. "Wartość rozdanych prezentów była bardzo duża. W finale była to...