• Informacje na temat:

  celin dion ciąża

Artykuły na temat: celin dion ciąża
 • Celine Dion, słynna kanadyjska piosenkarka, wraz ze swym mężem Rene Angelilem złożyła pozew do sądu przeciwko amerykańskiemu brukowcowi "National Enquirer", który doniósł, że artystka jest w ciąży i oczekuje bliźniaków. Para domaga się od redakcji gazety miliona dolarów odszkodowania.

 • Celine Dion: "Jestem w ciąży"

  Wygląda na to, że marzenia o macierzyństwie Celine Dion, słynnej kanadyjskiej wokalistki, wreszcie się spełniły. W ostatni czwartek, 8 czerwca, piosenkarka odkryła, że jest w ciąży i w związku z tym wystosowała specjalne oświadczenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie jest to kolejna plotka wymyślona przez któryś z amerykańskich brukowców.

 • Celine Dion chce zajść w ciążę

  Celine Dion i jej mąż Rene Angelil postarają się wkrótce o drugie dziecko.

 • Od niedawna wiadomo, że kanadyjska wokalistka Celine Dion spodziewa się dziecka. Teraz wiemy już, jaka była reakcja artystki na wiadomość, że w końcu - po latach starań - jest w ciąży. Jak łatwo się domyślić, słynna Kanadyjka i jej mąż Rene rozpłakali się z radości.

 • Celine Dion operowana

  Jak podała kanadyjska gazeta "Le Journal de Montréal", Céline Dion przebywała w ubiegłym tygodniu na leczeniu w jednym z amerykańskich szpitali. Popularna piosenkarka, która od wielu lat bezskutecznie próbuje zajść w ciążę, wycofała się na pewien czas z pracy w show biznesie, aby - jak sama wyznała - spróbować powiększyć swą rodzinę o dziecko.

 • Celine Dion jednak nie jest w ciąży

  W sierpniu kanadyjska gwiazda pop Celine Dion (41 l.) potwierdziła, że zaszła w ciążę metodą in vitro. Jednak teraz jej mąż ujawnił, że dwie próby okazały się nieskuteczne.

 • Celine Dion po hiszpańsku

  Fani Celine Dion, pochodzącej z Kanady wokalistki pop, przyzwyczajeni już są do tego, że ich idolka śpiewa w języku angielskim i francuskim. Sporą niespodzianką jest na pewno dla nich fakt, iż na albumie "A New Day Has Come" znalazła się jedna piosenka w języku hiszpańskim.

 • Celine Dion: Chcę mieć drugie dziecko

  Celine Dion publicznie potwierdziła, że nie rezygnuje z planów macierzyńskich i - mimo wcześniejszego niepowodzenia - dalej zamierza się starać o drugie dziecko.

 • 41-letnia gwiazda w ciąży

  Kanadyjska wokalistka Celine Dion spodziewa się drugiego dziecka - donoszą media.

 • 42-letnia gwiazda w ciąży ma kłopoty?

  Czy będąca w ciąży kanadyjska wokalista Celine Dion ma kłopoty zdrowotne? Przedstawiciele 42-letniej gwiazdy dementują te doniesienia.

Wideo na temat: celin dion ciąża
 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

 • Headshot. Mroczna karma

  Uczciwy policjant Tul nagle znajduje się w potrzasku. Pewien wpływowy polityk zaczyna poważnie go szantażować, a następnie oskarża o zbrodnię, której Tul nie popełnił. Tul nie ma wyjścia. W poczuciu rozczarowania i złości na świat, w którym żyje, rozpoczyna pracę, w której nie ma miejsca na żal i litość. Staje się zawodowym mordercą. Jest na usługach podejrzanej grupy kierowanej przez guru podziemia o imieniu Demon, dla którego zło jest korzeniem wszystkich ludzkich spraw. Ma za zadanie...