• Informacje na temat:

  celin dion urodzila

Artykuły na temat: celin dion urodzila
 • Celine Dion i Rene Angelil przeżyli w małżeństwie 21 lat.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Celine Dion urodziła bliźniaki

  Rodzina Dion-Angelil powiększyła się. W sobotę słynna kanadyjska piosenkarka Celine Dion urodziła bliźnięta: dwóch chłopców. Jak twierdzą lekarze, wszystko poszło dobrze a mama i dzieci czują się świetnie.

 • Kanadyjska wokalistka Celine Dion zrobiła sobie przerwę w występach i nagrywaniu, aby urodzić swe pierwsze dziecko. Odpoczynek jest o tyle jej potrzebny, gdyż wcześniej kilka razy poroniła. Już teraz wiadomo, że dziecko Celine i Rene Angelila będzie płci męskiej.

 • Celine Dion poroniła?

  W sierpniu 41-letnia Celine Dion ogłosiła, że wraz z mężem Rene czekają na przyjście na świat ich drugiego dziecka. Teraz jeden z kolorowych magazynów informuje, że piosenkarka "już nie jest w ciąży"...

 • Celine Dion chce rodzić

  Kanadyjska gwiazda piosenki Celine Dion zamierza starać się o drugie dziecko.

 • Serce Celine Dion

  Znana jest już dokładna data kolejnego wydawnictwa Celine Dion. Album zatytułowany "One Heart" na amerykańskim rynku ukaże się 25 marca. Pierwszym singlem promującym najnowsze dzieło słynnej Kanadyjki będzie utwór "I Drove All Night".

 • Celine Dion: "Mogę mieć wszystko"

  Kanadyjska piosenkarka Celine Dion przekonała się, że potrafi więcej niż przypuszczała. Gwiazda przyznała, że kiedyś myślała o rezygnacji z kariery, by poświęcić się roli matki. Teraz jednak, gdy wróciła na scenę po urodzeniu bliźniąt zdała sobie sprawę, że "może mieć wszystko".

 • Nowy dzień Celine Dion

  W najbliższy poniedziałek, 25 marca, do sklepów trafi nowa płyta Celine Dion, zatytułowana "A New Day Has Come". Polskim wydawcą albumu jest wytwórnia Sony Music Polska. Kanadyjska piosenkarka mówi, że dużo czasu zajęło dobranie odpowiedniej okładki płyty.

 • Celine Dion: Chcę mieć drugie dziecko

  Celine Dion publicznie potwierdziła, że nie rezygnuje z planów macierzyńskich i - mimo wcześniejszego niepowodzenia - dalej zamierza się starać o drugie dziecko.

Wideo na temat: celin dion urodzila
 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...