• Informacje na temat:

  celine dion urodziła się

Artykuły na temat: celine dion urodziła się
 • Celine Dion i Rene Angelil przeżyli w małżeństwie 21 lat.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Celine Dion urodziła bliźniaki

  Rodzina Dion-Angelil powiększyła się. W sobotę słynna kanadyjska piosenkarka Celine Dion urodziła bliźnięta: dwóch chłopców. Jak twierdzą lekarze, wszystko poszło dobrze a mama i dzieci czują się świetnie.

 • Sia postawiła wszystko na jedną... fryzurę

  Choć właśnie odnosi największe sukcesy w karierze, 38-letnia australijska wokalistka Sia uparcie nie pokazuje swojej twarzy.

 • Celine Dion poroniła?

  W sierpniu 41-letnia Celine Dion ogłosiła, że wraz z mężem Rene czekają na przyjście na świat ich drugiego dziecka. Teraz jeden z kolorowych magazynów informuje, że piosenkarka "już nie jest w ciąży"...

 • Celine Dion chce rodzić

  Kanadyjska gwiazda piosenki Celine Dion zamierza starać się o drugie dziecko.

 • Celine Dion pracuje nad nowym albumem

  Po przerwie związanej z macierzyństwem, kanadyjska wokalistka Celine Dion szykuje się do powrotu na szczyty list przebojów. Piosenkarka od kilku tygodni pracuje nad swym nowym albumem, który - jak zapowiada wytwórnia Sony Music - na sklepowych półkach powinien pojawić się w marcu. Od momentu swego "pożegnalnego" koncertu w grudniu 1999 roku Celine Dion starała się być na uboczu. Wkrótce potem

 • Gwiazda urodziła bliźnięta

  Rodzina Dion-Angelil powiększyła się. W sobotę (23 października) słynna kanadyjska piosenkarka Celine Dion urodziła bliźnięta: dwóch chłopców. Jak twierdzą lekarze, wszystko poszło dobrze a mama i dzieci czują się świetnie.

 • Celine Dion jednak nie jest w ciąży

  W sierpniu kanadyjska gwiazda pop Celine Dion (41 l.) potwierdziła, że zaszła w ciążę metodą in vitro. Jednak teraz jej mąż ujawnił, że dwie próby okazały się nieskuteczne.

 • Miała urodzić trojaczki

  Piosenkarka Celine Dion, która 23 października urodziła bliźnięta, początkowo spodziewała się trojaczków.

Wideo na temat: celine dion urodziła się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...