• Informacje na temat:

  celine dion w ciąży

Artykuły na temat: celine dion w ciąży
 • Celine Dion poroniła?

  W sierpniu 41-letnia Celine Dion ogłosiła, że wraz z mężem Rene czekają na przyjście na świat ich drugiego dziecka. Teraz jeden z kolorowych magazynów informuje, że piosenkarka "już nie jest w ciąży"...

 • Celine Dion: "Jestem w ciąży"

  Wygląda na to, że marzenia o macierzyństwie Celine Dion, słynnej kanadyjskiej wokalistki, wreszcie się spełniły. W ostatni czwartek, 8 czerwca, piosenkarka odkryła, że jest w ciąży i w związku z tym wystosowała specjalne oświadczenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie jest to kolejna plotka wymyślona przez któryś z amerykańskich brukowców.

 • Celine Dion jest w ciąży

  ...41-letnia piosenkarka Celine Dion i jej mąż, 67-letni producent muzyczny Rene Angelil, spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już 8-letniego syna Rene-Charlesa.

 • Celine Dion, słynna kanadyjska piosenkarka, wraz ze swym mężem Rene Angelilem złożyła pozew do sądu przeciwko amerykańskiemu brukowcowi "National Enquirer", który doniósł, że artystka jest w ciąży i oczekuje bliźniaków. Para domaga się od redakcji gazety miliona dolarów odszkodowania.

 • Celine Dion stara się o dziecko

  ...42-letnia piosenkarka Celine Dion - która wraz z mężem Rene Angelilem ma już 9-letniego syna Rene Charlesa - wyznała, że ma nadzieję, iż wkrótce ponownie zostanie matką.

 • Od niedawna wiadomo, że kanadyjska wokalistka Celine Dion spodziewa się dziecka. Teraz wiemy już, jaka była reakcja artystki na wiadomość, że w końcu - po latach starań - jest w ciąży. Jak łatwo się domyślić, słynna Kanadyjka i jej mąż Rene rozpłakali się z radości.

 • Celine Dion dobrze znosi ciążę

  Celine Dione (42 l.), która spodziewa się bliźniaków, czuje się dobrze i zaprzecza plotkom , jakoby miała przebywać w szpitalu. Planowo maluchy na świat przyjść mają w listopadzie.

 • Celine Dion jednak nie jest w ciąży

  W sierpniu kanadyjska gwiazda pop Celine Dion (41 l.) potwierdziła, że zaszła w ciążę metodą in vitro. Jednak teraz jej mąż ujawnił, że dwie próby okazały się nieskuteczne.

 • "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  ..., najchętniej utwory z repertuaru Whitney Houston. Lubi też piosenki Celine Dion, Edyty Górniak i Olgi Szomańskiej  - mówi Aldona Orman. Wokalny talent ukochanej córki aktorki odkryła Lidia Lasota(...)! Wkrótce potem okazało się, że jest w ciąży... - Lekarze leczą, pomagają, ale nie są w stanie wszystkiego przewidzieć. Gdy działa moc Boga, dużo dobrego może się wydarzyć - powiedziała w wywiadzie...

 • Celine Dion po hiszpańsku

  Fani Celine Dion, pochodzącej z Kanady wokalistki pop, przyzwyczajeni już są do tego, że ich idolka śpiewa w języku angielskim i francuskim. Sporą niespodzianką jest na pewno dla nich fakt, iż na albumie "A New Day Has Come" znalazła się jedna piosenka w języku hiszpańskim.

Wideo na temat: celine dion w ciąży
 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...

 • Białe szaleństwo

  Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia. Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy... z dzieckiem, którego on być może jest ojcem. Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej...

 • Headshot. Mroczna karma

  Uczciwy policjant Tul nagle znajduje się w potrzasku. Pewien wpływowy polityk zaczyna poważnie go szantażować, a następnie oskarża o zbrodnię, której Tul nie popełnił. Tul nie ma wyjścia. W poczuciu rozczarowania i złości na świat, w którym żyje, rozpoczyna pracę, w której nie ma miejsca na żal i litość. Staje się zawodowym mordercą. Jest na usługach podejrzanej grupy kierowanej przez guru podziemia o imieniu Demon, dla którego zło jest korzeniem wszystkich ludzkich spraw. Ma za zadanie...

Dyskusje na temat: celine dion w ciąży
 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Celine Dion przez całe swoje życie jest na kuracji hormonalnej. Jej dzieci poczęte są metodą in vitro. Pięć lat temu dziecko poczęte in vitro poroniła.Ma troje dzieci (najstarszy syn 13 lat). Przed urodzeniem bliźniaków sześciokrotnie poddawała się zabiegowi sztucznego zapłodnienia, by w końcu być w ciąży potrójnej.Niestety jedno dziecko zmarło przy porodzie i zrobiło miejsce właśnie dla tych

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  W zasadzie nie popelniam bledow , tym razem bylo to nazwisko ,wiec to moze byc moim usprawiedliwieniem a imion i nazwisk moja glowa nie zapamietuje dobrze. Zgadzam sie w kwestii duzego ryzyka i komplikacjii i dlatego zycze jej szczesliwego rozwiazania tak jak to bylo w przypadku francuskiej piosenkarki Celine Dion ,ktora w wiku 44 lat urodzila zdrowe blizniaki. Pozdrawiam !