• Informacje na temat:

  celińska o alkoholizmie

Artykuły na temat: celińska o alkoholizmie
 • Stanisława Celińska chce znów kochać

  Stanisława Celińska (70 l.) długo odczuwała lęk przed bliskością z drugim człowiekiem.

 • Rozmowa jak terapia

  Agata Młynarska zdradza, jak trudno jest namówić gwiazdy do zwierzeń.

 • Stanisława Celińska: Czasami wstydzę się, że to słyszę

  Po sukcesie, jaki odniosła płyta "Atramentowa", Stanisława Celińska (69 l.) poszła za ciosem i wydała kolejny krążek "Atramentowa... Suplement". Bilety na jej koncerty wyprzedają się jak świeże(...) zobaczyć śpiewającą na koncercie niż w filmie czy w serialu... Stanisława Celińska: - Muzyka towarzyszy mi od dawna. Była pierwszą muzą. Wszystko dzięki rodzicom muzykom. Ojciec był pianistą, mama...

 • Gwiazdy i ich choroby

  "Ta decyzja nie była łatwa, ale jestem szczęśliwa, że ją podjęłam" - mówi Angelina Jolie, która jako nosicielka wadliwego genu usunęła obie piersi. Aktorka zaapelowała do innych kobiet, by się badały. Dla wielu chorych bardzo ważne jest to, że gwiazdy nie wstydzą się już mówić publicznie o swojej walce z chorobami.

 • Urodzona 29 kwietnia 1947 w Warszawie. Absolwentka warszawskiej PWST. Występowała w warszawskich teatrach: Współczesnym, Nowym, Dramatycznym, Studio i Kwadrat, a także Teatrze Nowym w Poznaniu.

 • Rządził nimi alkohol

  Na czerwonym dywanie nie widać porażek, więc gwiazdy kroczą po nim triumfalnym krokiem. W wywiadach opowiadają o sukcesach. A w życiu nie brakuje bólu, rozczarowań. Bo i na tym ono polega.

 • Celińska: Myślałam o samobójstwie

  Stanisława Celińska (65 l.) wygrała z alkoholizmem, nie ukrywa jednak, że przeszła przez piekło.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Anna Guzik, Joanna Liszowska i Marek Bukowski dołączyli do zespołu Polsat Cafe. Ta lifestylowa stacja przedstawiła w czwartek swoje nowe propozycje na jesień 2012.

 • Celińska: Nadal jestem alkoholiczką

  Zaczęła pić, kiedy miała 36 lat. Była samotna, bez propozycji zawodowych. - W pewnym momencie nic bez alkoholu nie było możliwe, nawet zapięcie guzika - wspomina aktorka Stanisława Celińska (62 l.). Wyszła z nałogu dzięki wierze w Boga.

 • Mowimyjak.pl. Stanisława Celińska nie pije już 26 lat. Swój nałóg wspomina jako ogromny wstyd każdego dnia. Największy wobec dzieci - Mikołaja i Oli - które były mimowolnymi świadkami jej upadku. Na...

Wideo na temat: celińska o alkoholizmie
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.