• Informacje na temat:

  centrum handlowe

Artykuły na temat: centrum handlowe
 • Rozenek poszła z synami do centrum handlowego, a tam...

  Małgosia Rozenek-Majdan (udowodniła, że ma 40 lat) nie spodziewała się, że weekendowy wypad do galerii handlowej zamieni się w taki koszmar...

 • "Violet" : Nie ma już nic, jesteśmy wolni

  Jessie jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ginie jego kolega. W biały dzień, w centrum galerii handlowej. Wszyscy wszystko widzieli, nikt nic nie wie. Debiutujący w pełnym metrażu Bas Devos nie rości sobie praw do tej wiedzy. Za sprawą różnych filmowych technik pokazuje, jak rodzi się dystans i z czego wynika zaangażowanie.

 • Robert Kozyra sprzedaje koraliki w centrum handlowym!

  Czy u Roberta Kozyry (48 l.) jest aż tak źle, że musi sobie dorabiać sprzedając koraliki w jednej z warszawskich galerii handlowych?!

 • Aktorstwo ma we krwi

  Już niebawem w telenoweli "Klan" pojawi się nowy bohater, którego zagra Filip Opania, czyli syn Bartosza i wnuk Mariana.

 • Tomasz Oświeciński zwyzywany w centrum handlowym! Nie wytrzymał!

  Tomasz Oświeciński (45 l.) ostatnio przeżył bardzo nieciekawe chwile i wdał się w kłótnię z dwoma mężczyznami. Było o krok od bijatyki!

 • "Sąsiady" Królikiewicza: Polska zdegenerowana

  Nie chodzi o to, co się dostanie w łapę za bilety, ale o to, co zostanie w sercu. Ten film o to woła - mówił reżyser Grzegorz Królikiewicz na premierze swojego filmu "Sąsiady", która odbyła się w czwartek, 12 marca, w Łodzi.

 • Małgorzata Kożuchowska chałturzy w centrum handlowym! W dwóch stylizacjach!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) przez lata starała się o upragnione dziecko. Z pomocą przyszła w końcu naprotechnologia, dzięki której jej marzenie się spełniło. Mały Jaś rośnie jak na drożdżach, a jego mama stara się zapewnić mu jak najlepszą przyszłość. Praca w serialach i gra w reklamach to najwyraźniej za mało. Aktorka dorabia także jako konferansjerka zabawiająca tłumy ludzi w jednej z krakowskich galerii handlowych i to w Niedzielę Palmową. Gosia zaprezentowała się na evencie w dwóch...

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Dawid Kwiatkowski (18 l.) 3 grudnia spotkał się ze swoimi fankami w salonie obuwniczym w Złotych Tarasach. "Kwiatonatorki" tak tłumnie zgromadziły się w warszawskim centrum handlowym, że całkowicie sparaliżowały ruch na drugim piętrze. Była to dla nich okazja do zdobycia autografu na nowej płycie oraz zrobienia pamiątkowego selfie ze swoim idolem.

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Zdjęcia na temat: centrum handlowe
Wideo na temat: centrum handlowe
 • Rafalala pobiła chłopaka w centrum handlowym?

  Rafalala pochwaliła się w sieci, że "musiała walnąć geja", bo powiedział jej, "że jest za gruba". Na jej kanale właśnie pojawiła się wideorelacja ze zdarzenia. "W centrum handlowym podchodzi do mnie chłopaka i swoim przegiętym głosem mówi, żebym schudła, bo jestem gruba. co?" - czytamy pod filmem. Myślicie, że młody Chajzer za brak tolerancji też się doczeka konfrontacji z transseksualistką?

 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

 • "M jak miłość": Odcinek 1422.

  zabaw ma powstać centrum handlowe i organizuje w tej sprawie protest mieszkańców.

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: centrum handlowe
 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr wrócą do siebie!

  , jak Warszawa, Krakow; w centrum zycia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wroclaw, Szczecin, Gdansk, Gdynia, Lodz, Bielsko. Nalezy rowniez tworzyc typowe osrodki zydowskie przemyslowe i rolnicze(...), banki panstwowe, centrale handlowe, spoldzielnosc. W ramach inicjatywy prywatnej w okresie przejsciowym utrzymac silna pozycje w dziedzinie handlu. W partii zastosowac podobna metode - siedziec za

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  Jeśli mam do wyboru plebanię i centrum handlowe, to - jakem ateista - wolę plebanię.

 • Re: "Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

  Jeśli mam do wyboru plebanię i centrum handlowe, to - jakem ateista - wolę plebanię. Pozdrowienia od innego ateisty, którego wybór jest identyczny.

 • Re: Alternatywy 4 - wczoraj i dziś

  ginekologicznego i stomatologicznego. Elewacja nigdy nie została odnowiona !!! Blok został częściowo ocieplony styropianem a następnie otynkowany na szaro (niestety). Jestem bardzo ciekaw jakie centrum handlowe wyrosło wokół tego bloku.... chyba jestem ślepy bo nie widzę tam żadnego.

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  zostawcie galerie to super serial dzieki ipla nie ominelam ani jednego odcinka ja również - tylko ipla- kto ma czas o tej godzienie ogladac serial ............. niespelnial o czekiwan ogladalnosci bo wszystkie stare babki co ogladaja seriale nie mogły sie odnaleźć w nowoczesnych realiach typu centrum handlowe i zaczynaly sie gubic w akcji, plakaly ze nie ma juz plebanii.............. wiekszosc

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  zostawcie galerie to super serial dzieki ipla nie ominelam ani jednego odcinka ja również - tylko ipla- kto ma czas o tej godzienie ogladac serial ............. niespelnial o czekiwan ogladalnosci bo wszystkie stare babki co ogladaja seriale nie mogły sie odnaleźć w nowoczesnych realiach typu centrum handlowe i zaczynaly sie gubic w akcji, plakaly ze nie ma juz plebanii.............. wiekszosc