• Informacje na temat:

  centymetrów wzrostu

Artykuły na temat: centymetrów wzrostu
 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • Kompleksy Mariana Opani

  "Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania. Aktor zdradza też, jak w młodości chciał... dodać sobie kilka centymetrów wzrostu.

 • Miał kompleks niskiego wzrostu

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", przez wiele lat zmagał się z kompleksem niskiego wzrostu. Dziś nie przejmuje się już tym, że nie jest wysokim facetem.

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • "O mnie się nie martw": Konrad Skolimowski – zapamiętajcie to nazwisko! O nim będzie głośno!

  Ma 20 lat, 176 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, blond czuprynę, zniewalający uśmiech i może się pochwalić rolami w 9 serialach. Odkąd Konrad Skolimowski – bo o nim mowa – gra Grześka w „O mnie się nie martw”, liczba jego fanów powiększa się w ogromnym tempie.

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • "Prawo Agaty": Co jest największym kompleksem Mariana Opani?

  ..."Kompleksy? Jeszcze jakie - do dzisiaj je mam" - wyznał Marian Opania, czyli Andrzej Przybysz z "Prawa Agaty". Aktor zdradził, jak w młodości chciał dodać sobie kilka centymetrów wzrostu (mierzy 167 cm). Opania wyznał również, że z natury jest... wulkanem.

 • Najmniejszy aktor świata

  Indyjski aktor komediowy, Ajay Kumar, został ogłoszony najmniejszym aktorem na świecie. Kumar, który mierzy zaledwie 76 centymetrów wzrostu, został wpisany do "Księgi Rekordów Guinnessa".

 • Jacek Braciak i Maja Hirsch: To była miłość na przekór wszystkim!

  Jacek Braciak (49 l.) i Maja Hirsch (40 l.) byli niecodzienną parą polskiego show-biznesu. Nie przeszkadzała im ani różnica wieku, ani wzrostu!

 • "Łowcy głów": Mężczyzna z kompleksem wzrostu

  Norwescy "Łowcy głów", ekranizacja bestsellerowej powieści Jo Nesbo, to wbrew pozorom nie kolejny mroczny skandynawski kryminał, ale prawdziwa mieszanka gatunkowa, na którą składają się dramat, thriller, komedia i heist movie.

Zdjęcia na temat: centymetrów wzrostu
Wideo na temat: centymetrów wzrostu
 • Malutki Michael J. Fox

  46-letni Michael J. Fox (obdarzony zaledwie 165 centymetrami wzrostu) na lotnisku z rodziną. Aktor od wielu lat cierpi na chorobę Parkinsona.

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

Dyskusje na temat: centymetrów wzrostu