• Informacje na temat:

  ceremonia pogrzebu michaela jacksona

Artykuły na temat: ceremonia pogrzebu michaela jacksona
 • Pogrzeb Michaela Jacksona

  ...cmentarzu Forest Lawn już raz - 7 lipca - odbyły się uroczystości żałobne, w których uczestniczyła rodzina Jacksona, przed wielkim publicznym pożegnaniem gwiazdora w hali Staples Center w Los Angeles. Światowe media odnotowały, że po gali trumna z ciałem piosenkarza zniknęła. Niewyjaśniona kwestia pogrzebu Jacksona była następnie przedmiotem wielu medialnych spekulacji. Michael Jackson zmarł 25 czerwca...

 • Świat opłakuje Jacksona!

  Ponad milion osób zarejestrowało się w internecie, by zdobyć wejściówki na publiczne pożegnanie Michaela Jacksona. Dziś o godz. 19 polskiego czasu odbędzie się uroczysta ceremonia, która przejdzie do historii.

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został "król popu", Michael Jackson . Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.

 • Jackson pochowany w tajemnicy?

  Zmarły 25 czerwca Michaela Jackson został pochowany. Ceremonia pogrzebowa odbyła się w tajemnicy - donoszą media.

 • Dziś pogrzeb Jacksona

  Pogrzeb Michaela Jacksona rozpocznie się dziś o godzinie 8 rano (17 czasu polskiego) na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Dwie godziny później w hali Staples Center odbędzie się publiczne pożegnanie artysty. 17 tysięcy osób otrzymało wejściówki na uroczystość pożegnalną Michaela. Ubiegało się o nie ponad 1,5 miliona jego fanów! W Staples Center nie pojawi się była żona Jacksona, Debbie Rowe...

 • Jackson: Wściekła rodzina

  Randy Jackson, brat nieżyjącego Michaela Jacksona, skrytykował media bezprawnie relacjonujące pogrzeb "króla popu".

 • Pożegnanie Jacksona było "makabrycznym cyrkiem"

  Dziennikarz brytyjskiego brukowca w ostrych słowach krytykuje wczorajszą (7 lipca) ceremonię pożegnania Michaela Jacksona . Według niego, uroczystość pokazała, dlaczego król muzyki pop stał się głęboko nieszczęśliwym, samotnym dziwakiem.

 • Jackson: To już pewne

  Potwierdziły się słowa Joe Jacksona, ojca zmarłego 25 czerwca Michaela Jacksona. Artysta zostanie pochowany w dniu, w którym obchodziłby 51. urodziny.

 • Jackson: są wyniki sekcji zwłok

  Michael Jackson zmarł w wyniku zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu, silnego leku znieczulającego - poinformował w poniedziałek przedstawiciel koronera (lekarza sądowego) okręgu Los Angeles przedstawiając wyniki sekcji. Koroner zakwalifikował przypadek Jacksona jako zabójstwo.

 • Kraków w hołdzie dla Michaela

  29 sierpnia, w dniu urodzin Michaela Jacksona zostanie odsłonięta jego gwiazda w Alei Gwiazd radia RMF FM i Miasta Kraków.