• Informacje na temat:

  cesaria evora nie

Artykuły na temat: cesaria evora nie
 • Koszmarna wpadka dyrektora Jedynki w Opolu! Ale wstyd!

  Dyrektor radiowej Jedynki, Rafał Porzeziński nie popisał się wiedzą...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Cesaria Evora powraca do Polski

  19 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi nazywana "bosonogą divą" z Wysp Zielonego Przylądka Cesaria Evora, jedna z największych gwiazd world music.

 • Cesaria Evora później

  Nieprzewidziany zabieg lekarski Cesarii Evory sprawił, że planowane na początek czerwca dwa koncerty w Polsce zostały przełożone na późniejszy termin. Wokalistka z Wysp Zielonego Przylądka wystąpi w Szczecinie i Sopocie prawdopodobnie na początku października.

 • Cesaria Evora: Czuła matka

  "Wiosną 2013 r. pojawi się na rynku niedokończony album Cesarii Evory. Nowa płyta zmarłej przed rokiem piosenkarki powstawała ku czci matki afrykańskiej gwiazdy" - poinformowała portugalska prasa.

 • Cesaria Evora kończy karierę

  Legendarna "bosonoga diwa" postanowiła zakończyć swoją karierę. O decyzji gwiazdy z Wysp Zielonego Przylądka poinformowała jej wytwórnia płytowa Lusafrica.

 • Madonna z Cesarią Evorą?

  Szykuje się ciekawy duet. "Królowa popu" Madonna podobno planuje nawiązać współpracę z Cesarią Evorą, jazzową wokalistką z Wysp Zielonego Przylądka, dobrze znaną także w Polsce.

 • Wrocław w hołdzie Cesarii Evorze

  W połowie października w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu odbędzie się cykl koncertów pod szyldem "Tribute to Cesária Évora".

Wideo na temat: cesaria evora nie
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Projekt Nim

  "Projekt Nim" to szczególnego rodzaju filmowa biografia, w której James Marsh (reżyser oscarowego "Człowieka na linie") opowiada prawdziwą historię szympansa Nima - zwierzęcia, które usiłowano "przerobić" na człowieka. To również odkrywcza podróż poprzez świat wychowujących go ludzi - osób, które wzięły udział w "Projekcie Nim". W listopadzie 1973 roku, w klatce ośrodka badawczego ssaków naczelnych w Oklahomie, rodzi się mały szympans Nim. Kilka dni później zostaje odebrany matce i trafia do...