• Informacje na temat:

  cezary edyta pazura różnica wieku

Artykuły na temat: cezary edyta pazura różnica wieku
 • Edyta i Cezary Pazurowie świętują 10. rocznicę ślubu! Pokazali wzruszające zdjęcie

  Kiedy okazało się, że są parą, nikt nie wierzył w ich miłość. Teraz Cezary Pazura (56 l.) i Edyta Pazura (31 l.) świętują 10. rocznicę ślubu, czym ucierają własnie nosa niedowiarkom.

 • Edyta Pazura o sobie: "Jestem ciepłą, kochającą żoną i matką"

  Edyta (28 l.) i Cezary (54 l.) Pazurowie małżeństwem są już od kilku lat. Żona do tej pory żyła w cieniu aktora, ale teraz nieco się to zmieniło. Wystąpiła w jednym z programów telewizyjnych, ale, jak sama zapewnia, nie wiąże swojej przyszłości z telewizją. Woli skupić się na czymś innym.

 • Cezary Pazura opublikował zaskakujące zdjęcie swojej żony. Jest inne niż wszystkie do tej pory

  Cezary Pazura (53 l.) lubi dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami z dnia codziennego. Najchętniej chwali się fotkami swojej żony Edyty (27 l.).

 • Edyta: Pazura, ty stary jesteś!

  W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Edyta Pazura przyznała, że zdarzają jej się kłótnie z mężem - głównie o drobnostki. Jak przyznała, różnica zdań często wynika z różnicy wieku między nimi. Cezary jest zwolennikiem bardziej tradycyjnego podejścia do rodziny i wolałby, żeby 23-letnia żona całą swoją uwagę poświęcała jemu i dzieciom. Jej zaś zależy, by być aktywną zawodowo. Edyta przyznała, że...

 • Edyta Pazura: Chcę umrzeć przed Czarkiem

  ...24-letnia Edyta Pazura o tym, czego najbardziej boi się w związku z Czarkiem (51 l.).

 • Dziewczyna Zelta urodziła!

  Jak donosi "Super Express", Zelt i Ordowska zostali rodzicami zdrowej dziewczynki, która w chwili narodzin ważyła 3,7 kilograma i mierzyła 57 centymetrów. Córka aktora dostała imię Amelia. Przypomnijmy, że tak samo nazwała swoją trzyletnią dziś pociechę inna para z dużą różnicą wieku - Cezary Pazura (49 l.) i jego żona Edyta (24 l.). Jak zapewniają osoby z otoczenia Zelta, mama i dziecko czują...

 • Żale dziewczyny Pazury

  Edyta Zając jest rozżalona. 20-letnia partnerka Cezarego Pazury (46 l.) nie rozumie, dlaczego ludzie ich nienawidzą. "Cokolwiek nie zrobimy, od razu spotyka się to z falą krytyki. Kto to nakręca i po co?" - pyta dziewczyna prosząc jednocześnie, żeby uszanować ich prywatność.