• Informacje na temat:

  cezary i weronika pazurowie

Artykuły na temat: cezary i weronika pazurowie
 • Edyta i Cezary Pazurowie: Wysoka cena za miłość!

  ..., mamy tam bufet', odpowiada: 'Moja mama zawsze szykowała tacie kanapki do pracy'.  Nic dziwnego, że Cezary Pazura (54 l.) jest szczęśliwy, mając u boku tak troskliwą żonę.  "Dopóki jej nie znałem, żyłem(...).  Historię swojego spotkania para opowiadała już wiele razy. Nigdy jednak nie podała szczegółów zauroczenia 45-letniego gwiazdora 19-letnią studentką. Był maj 2007 r. Cezary Pazura wsiadł do pociągu...

 • Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko! "My kochamy dzieci"

  Cezary (54 l.) i Edyta (28 l.) Pazurowie są ze sobą bardzo szczęśliwi i wiodą udane życie rodzinne. Bardzo kochają swoje dzieci, a rodzicielstwo tak im się spodobało, że planują kolejne potomstwo!

 • Pazurowie w separacji!

  Weronika (36 l.) i Cezary (45 l.) Pazurowie w końcu oficjalnie ogłosili, że są w separacji. Oświadczenie w tej sprawie zamieścił tygodnik "Twoje Imperium".

 • Pazurowie już nie walczą

  ...odpowiada krótko: "Wiedziałam o tych zdjęciach, zanim się ukazały. Cezary sam poinformował mnie o tej sytuacji. Ale nie mam na ten temat nic do powiedzenia". Stosunki (już chyba niedługo byłych) małżonków wydają się być wciąż bardzo dobre. Reporter "Faktu" wypatrzył w ubiegłym tygodniu, jak Weronika odwiedza Czarka w jego domu. Oboje witają się serdecznie, po czym aktor zaprasza żonę do siebie. Trochę...

 • Pazurowie się rozwiedli!

  Do "Faktu" dotarła wiadomość, iż w ubiegłą środę Weronika (36 l.) i Cezary (45 l.) Pazurowie przestali być małżeństwem. "Weronika i Czarek do budynku sądu przy alei Solidarności weszli spokojni, ale(...) kłótni i wzajemnego oskarżania się. Wiedzą, że są skazani na kontakt ze sobą - Cezary gra w serial u "Faceci do wzięcia", którego Weronika jest producentem.

 • Pazura o Marczuk: Zostałem zostawiony dla innego!

  Cezary postanowił dokonać ostatecznego rozrachunku z byłą żoną, oczywiście na łamach prasy.

 • Pazurowie po rozwodzie

  Weronika i Cezary Pazurowie ostatecznie zakończyli swój związek. W środę, 19 grudnia, po długiej separacji warszawski są orzekła, że para uzyskała rozwód.

 • Pazura producentem

  Firma Weroniki i Cezarego Pazurów, Sting Communication, rozpoczęła produkcję filmu młodego twórcy Piotra Matwiejczyka. Jak dowiedziała się INTERIA.PL, obraz będzie nosił tytuł "Dziecko", a główne role zagrają: Mirosław Baka ( "Reich" ), Artur Barciś ( "Pułkownik Kwiatkowski" ) i Robert Gonera ( "Dług" ).

 • Okean Elzy w Polsce

  Rockowa grupa Okean Elzy, jedna z najpopularniejszych formacji na terytorium byłego ZSRR, w środę, 28 lutego, wystąpi na pierwszym koncercie w Polsce. Ukraińców w warszawskiej "Stodole" poprzedzać będzie The Car Is On Fire.