• Informacje na temat:

    cezary morawski aktor

Artykuły na temat: cezary morawski aktor
  • Aktor "M jak miłość" Cezary Morawski został dyrektorem teatru. Był karany!

    Znany z roli Krzysztofa Zduńskiego w "M jak miłość" Cezary Morawski (62 l.) został wybrany na dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, zastępując tym samym Krzysztofa Mieszkowskiego.

  • Cezary Żak o "Stefanie Malutkim"

    Dobiegły końca prace nad nagraniem polskiego dubbingu do filmu animowanego "Stefan Malutki" . Ostatnie linijki tekstu nagrał Cezary Żak, odtwórca roli tytułowej - Stefana Malutkiego.

  • Już 11 stycznia 2014 r. (sobota) w warszawskim salonie artystycznym Kalinowe Serce, w ramach cyklu Teatr Nieduży wystąpi aktor Cezary Morawski ze swoim spektaklem „aktor… to aktor… to aktor”.

  • Nigdy się ze sobą nie nudzą

    Cezary Morawski, czyli Bogumił z "Barw szczęścia", od wielu lat pracuje jako asystent na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, którego dziekanem jest jego... żona, Anna Zagórska.

  • "M jak miłość": Urodziny kontrowersyjnego dyrektora

    Cezary Morawski, który telewidzom znany jest przede wszystkim jako nieodżałowany Krzysztof Zduński z "M jak miłość", świętuje 5 czerwca 65. urodziny. Choć od jego odejścia z "Emki" minęło już 13 lat, fani serialu wciąż doskonale go pamiętają i bardzo ciepło wspominają...

  • Aktorzy odpowiedzą za stratę milionów?

    Znani aktorzy Kazimierz Kaczor ( serial "Złotopolscy") i Cezary Morawski (serial "M jak miłość") staną przed sądem. Odpowiedzą wraz z księgowym za stratę ponad dziewięciu milionów złotych przez Związek Artystów Scen Polskich.

  • "M jak miłość": Płakała po nim cała Polska!

    Cezary Morawski, który telewidzom znany jest przede wszystkim jako nieodżałowany Krzysztof Zduński z "M jak miłość", świętuje 5 czerwca 60. urodziny. Choć od jego odejścia z "Emki" minęło już 8 lat, fani serialu wciąż doskonale go pamiętają i bardzo ciepło wspominają...

  • Odważna mysz Cezary Żak

    Znana jest już obsada polskiej wersji językowej filmu "Stefan Malutki". W roli tytułowej - małej ciałem, ale wielkiej duchem myszy - usłyszymy Cezarego Żaka. Swoich głosów użyczą również Renata Dancewicz, Szymon Bobrowski i Ryszard Rynkowski.

  • Nigdy się ze sobą nie nudzą

    Cezary Morawski, czyli Bogumił z "Barw szczęścia", od wielu lat pracuje jako asystent na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, którego dziekanem jest jego... żona, Anna Zagórska.

  • Cezary Żak: Chudy? Niemożliwe!

    Proboszcz z "Rancza" na usługach gangu "Ojca Mateusza"?! Wszystkich wietrzących sensacji uspokajamy. Cezary Żak i Artur Żmijewski, najulubieńsi serialowi księża Polaków, wcale nie zeszli na złą drogę. Ich nowe zaskakujące wcielenia to zasługa przebojowej animacji "Żółwik Sammy 2", która na ekranach kin zagości 5 października.

Zdjęcia na temat: cezary morawski aktor
Wideo na temat: cezary morawski aktor
  • Cezar musi umrzeć

    "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

  • Facet (nie)potrzebny od zaraz

    Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...

  • Ciacho

    Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...