• Informacje na temat:

  cezary nowak

Artykuły na temat: cezary nowak
 • CeZik oszołomiony rozmową z Pieńkowską: Nigdy nie wiesz, kiedy zaatakuje!

  Cezary "CeZik" Nowak gościł ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadał o swoich ostatnich parodiach, które stały się hitem internetu. Musiał też zmierzyć się z dociekliwą Jolantą Pieńkowską, czego chyba nie wspomina najlepiej...

 • CeZik wprowadza "Nowe zasady" (zobacz teledysk)

  CeZik wraca z utworem "Nowe zasady". Innym niż poprzednie, z animacją własnego autorstwa. Utwór jest... nietypowy. Zobaczcie sami!

 • Bogumił poprosi Sabinę o rękę

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Sabina Nowak (Barbara Kurzaj) odnajdzie prawdziwe szczęście u boku Bogumiła (Cezary Morawski).

 • "Must Be The Music": Bapu z dziką kartą z Facebooka

  Łącząca ska, reggae i punk grupa Bapu uzupełniła skład finału ósmej edycji "Must Be The Music" dzięki dzikiej karcie od fanów programu na Facebooku.

 • Zawadzka wystąpi w "Tańcu..."!

  Dorota Zawadzka , czyli słynna Superniania pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami" . Jej partnerem na parkiecie został Cezary Olszewski.

 • Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.

 • Anna Ibisz odchodzi

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy w tym odcinku, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

 • Olga Kalicka po porodzie szykuje się do ślubu!

  Znana m.in. z seriali "M jak Miłość" i "Rodzinka.pl" aktorka niedawno została mamą.  Ojcem dziecka jest jej ukochany Cezary Nowak. Mężczyzna w zeszłym roku oświadczył się Oldze, ale ze ślubem nie zdążyli przed porodem.  Najwyraźniej Kalicka nie chciała iść z brzuchem do ołtarza.Teraz z ceremonią 25-latka nie zamierza zwlekać, bo już od dawna są naciski jej bliskich. "Ich zdaniem nie wypada, by...

 • Superniania w "Tańcu z gwiazdami"!

  Dorota Zawadzka, czyli słynna Superniania, pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem na parkiecie będzie Cezary Olszewski.

Zdjęcia na temat: cezary nowak
Wideo na temat: cezary nowak
 • CeZik pod ostrzałem pytań Pieńkowskiej!

  Muzyk Cezary "CeZik" Nowak znany jest ze swoich internetowych żartów i parodii - sparodiował m.in. słynny występ zespołu Patty. Ostatnio umieścił w sieci również zmontowane wideo z brytyjskiego "Mam Talent", w którym jury zachwyca się  występem Polaka Józefa Kanii z Grodziska Mazowieckiego. CeZik zdradził w studiu "Dzień Dobry TVN", jak powstał klip, na który nabrało się tak wielu internautów

Dyskusje na temat: cezary nowak
 • Re: Oko w oko z Dowgirdem z "Czarnych chmur"

  ), Mieczysław Stoor (wachmistrz Sitarz), Ryszard Pietruski (Kacper Pilch), Edmund Fetting (margrabia von Ansbach), Jerzy Nowak (oberżysta Schulz), Olga Bielska (cioteczka Agata Ostrowska), Saturnin Żurawski (von Roede), Artur Młodnicki (szef wędrownych aktorów), Cezary Julski (Błazowski), Józef Nalberczak (Trzosowski), Ryszard Żuromski (dowódca straży marszałkowskiej) i oczywiście Mariusz Dmochowski