• Informacje na temat:

  cezary olszewski

Artykuły na temat: cezary olszewski
 • Bo do tanga trzeba dwojga...

  Prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) w ramach terapii antystresowej zapisze się do szkoły tańca. Tam spotka przystojnego instruktora, w roli którego zobaczymy Cezarego Olszewskiego. Poznaj szczegóły!

 • Superniania w "Tańcu z gwiazdami"!

  Dorota Zawadzka, czyli słynna Superniania, pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem na parkiecie będzie Cezary Olszewski.

 • Zawadzka wystąpi w "Tańcu..."!

  Dorota Zawadzka , czyli słynna Superniania pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami" . Jej partnerem na parkiecie został Cezary Olszewski.

 • Superniania: Robię to dla siebie

  W kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi znana psycholog Dorota Zawadzka. Partnerem i nauczycielem popularnej "Superniani" będzie Cezary Olszewski.

 • Anna Ibisz odchodzi

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy w tym odcinku, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.

 • Marina Łuczenko (19 l.), piosenkarka pochodząca z Ukrainy i jej partner Michał Uryniuk (19 l.) odpadli w kolejnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nie po raz pierwszy najlepsza okazała się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...deklaruje, że odstawi naprawione auto Erykowi. Gdy mężczyźni się spotykają, Olszewski dobitnie wyjaśnia muzykowi, że nie powinien już nigdy więcej próbować kontaktować się z bliskimi Joanny. Tymczasem Ania(...) siebie osób. Cezary uczestniczy w rekonstrukcji historycznej Cudu nad Wisłą. Podczas imprezy jego kolega ulega wypadkowi, który kończy się poważnym urazem. Dziadek Michała przyjeżdża z poszkodowanym do...

 • Czy wygra Kryształową Kulę?

  Decyzją widzów polska aktorka z francuskimi korzeniami Elizabeth Duda i jej partner Mario Di Somma odpadli z dalszej rywalizacji w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Najlepsi po raz kolejny okazali się Magdalena Walach i Cezary Olszewski.

 • Powrót Madzi

  ...(Magdalena Walach). Na kursie będzie ją uczyć zmysłowych i egzotycznych tańców przystojny trener - Cezary Olszewski, którego znamy z "Tańca z gwiazdami".  Nowe odcinki będziemy mogli oglądać już od...

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov musieli pożegnać się z rywalizacją w show "Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: cezary olszewski
Wideo na temat: cezary olszewski
 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

Dyskusje na temat: cezary olszewski
 • Re: "M jak miłość": Zostanie pocieszycielką

  Cezary Olszewski (Paweł Okraska) Beata Kamińska (Anita Sokołowska) Lucyna Kamińska (Małgorzata Socha) Jagoda Kamińska (Magdalena Lamparska ) Paweł Kamiński (Maciej Musiał) Karolina Buford (Karolina Gruszka) Klaudia Kwiatkowska (Magdalena Boczarska)