• Informacje na temat:

  cezary pazura 2011

Artykuły na temat: cezary pazura 2011
 • Cezary Pazura kończy 50 lat!

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Cezary Pazura, 13 czerwca kończy 50 lat! W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Cezary Pazura reżyseruje

  ...w fotel - mówi Cezary Pazura. Castingi do filmu trwały kilka miesięcy. Obsada została pieczołowicie dobrana. W najważniejszych rolach zobaczymy: Małgorzatę Sochę, Pawła Małaszyńskiego, Michała(...) 7 stycznia 2011 roku.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Pazura kręci w Łodzi

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu "Weekend" - debiutu reżyserskiego znanego aktora Cezarego Pazury . Produkcja nie będzie jednak komedią, z których aktorsko słynie Pazura, ale polskim kinem akcji.

 • Cezary Pazura: Instynkt kilera

  Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, kończy w środę, 13 czerwca, 50 lat. W 2011 roku artysta obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

 • Polskie hity na jesień 2011

  Jabłczyńska) i Janusza (Radosław Pazura). PREMIERA: 05.09 "Linia życia" Igor nadal będzie niszczył Michała, niedoszłego męża Anny, a Monika Pruska dowie się o płomiennym romansie Leszka(...) wspólny wyjazd do Brazylii. Niespodziewane wydarzenie przekreśli jednak te plany. W nieprzyjemnej sytuacji znajdzie się Klara (Paulina Chruściel), gdy o jej romansie z Leszkiem Pruskim (Radosław Pazura...

 • Cezary Pazura zakończył "Weekend"

  Zakończyły się zdjęcia do "Weekendu" - debiutu reżyserskiego Cezarego Pazury. Ostatni klaps na planie filmu padł w Łodzi.

 • Damięcki chce anulować ślub

  ...poprzedniego małżeństwa udowodnili m.in. Cezary Pazura (z pierwszą żoną Żanetą, w trakcie jest kolejny proces o stwierdzenie nieważności drugiego sakramentalnego małżeństwa z Weroniką Marczuk). Starania(...) września 2010 w kościele pod wezwaniem św. Anny w Wilanowie związku małżeńskiego z Patrycją Krogulską. ' Rozwiedli się w maju 2011 roku po zaledwie ośmiu miesiącach i choć żadne z nich nie komentowało...

 • Cezary Pazura reżyseruje

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. Jedną z głównych ról w nowej polskiej produkcji otrzymała Małgorzata Socha, która w obrazie pokaże zupełnie nowe wcielenie.

Wideo na temat: cezary pazura 2011
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak(...) 2” nakręcony w 2011 roku. Od jesieni tego roku aktorka wraca jednak na mały ekran. Na antenie stacji TVN w każdy wtorek będzie można oglądać serial „Aż po sufit” z jej udziałem. – Ten serial jest

 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...