• Informacje na temat:

  cezary pazura i jego nowa dziewczyna

Artykuły na temat: cezary pazura i jego nowa dziewczyna
 • "Barwy szczęścia": Córka Cezarego Pazury dołączyła do obsady

  Wkrótce w „Barwach szczęścia” pojawi się nowa postać – kobieta, której Klara (Olga Jankowska) pomoże uporać się z depresją poporodową. W roli Dagmary zobaczymy najstarszą córkę Cezarego Pazury, Anastazję Pazurę.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  Cezary Pazura (55 l.) po latach nieudanych związków szczęście znalazł u boku młodziutkiej krakowianki Edyty (29 l.). Para poznała się w pociągu jadącym z Krakowa do Gdyni. W swojej biografii "Byłbym zapomniał" aktor wspomina początki znajomości, zdradzając kilka dotąd nieznanych szczegółów.

 • Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

 • Edyta i Cezary Pazurowie: Wysoka cena za miłość!

  ....  Historię swojego spotkania para opowiadała już wiele razy. Nigdy jednak nie podała szczegółów zauroczenia 45-letniego gwiazdora 19-letnią studentką. Był maj 2007 r. Cezary Pazura wsiadł do pociągu(...), mamy tam bufet', odpowiada: 'Moja mama zawsze szykowała tacie kanapki do pracy'.  Nic dziwnego, że Cezary Pazura (54 l.) jest szczęśliwy, mając u boku tak troskliwą żonę.  "Dopóki jej nie znałem, żyłem...

 • Edyta i Cezary Pazurowie nie mogą doczekać się kolejnego dziecka! Będzie syn czy córka?

  Cezary (55 l.) i Edyta (29 l.) Pazurowie zawsze marzyli o dużej rodzinie. To pragnienie właśnie się spełnia, bo małżonkowie czekają na narodziny kolejnego dziecka. Wszyscy już zadają sobie pytanie, czy tym razem pojawi się kolejna dziewczyna, a może Antoni doczeka się brata? Jedno jest pewne, prócz wielu radości, to będzie dla nich także ciężki czas. Będą musieli pogodzić wiele obowiązków...

 • Weronika Marczuk (37 l.) i Cezary Pazura (46 l.) prześcigają się w publicznych zapewnieniach, jak bardzo są szczęśliwi po rozwodzie.

 • Nowe seriale na wiosnę 2015: "Powiedz tak", "Prokurator" i "Orzeł"

  ...". Basia Adamczyk (Katarzyna Zawadzka), córka wziętego prawnika i właściciela znanej kancelarii, po kolejnej sprzeczce z despotycznym ojcem (Cezary Pazura) wyprowadza się z domu. W podjęciu decyzji pomaga(...) Miłoszewscy. Serial opowiadać będzie o emerytowanym prokuratorze, który stara się rozwikłać zagadkę z przeszłości dotyczącą swojej rodziny. Pomagać mu w tym będzie jego przyjaciel policjant.  TVP...

 • "Czarek nie załatwił mi pracy!"

  ...46-letni Cezary Pazura związany jest obecnie z telewizją Polsat, w której prowadzi teleturniej "Strzał w 10". Gdy nagle pracę w stacji dostała jego nowa, nikomu nieznana dziewczyna Edyta Zając, wniosek mógł być tylko jeden. Niestety, Edyta, zamiast po prostu nie wypowiadać się na ten temat, postanowiła zapewnić wszystkich, że Pazura nie ma nic wspólnego z jej debiutem w mediach. "Jest to plotka...

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Co jest miarą sukcesu serialu? Liczba widzów, emocje, jakie wywołuje, komentarze, do jakich prowokuje i wreszcie decyzja o jego kontynuacji. W 2014 roku odnotowaliśmy 11 premier polskich produkcji w odcinkach. Siedem z nich to trafy, a cztery - niewypały, które umarły śmiercią naturalną po emisji pierwszego sezonu.