• Informacje na temat:

  cezary pazura komik

Artykuły na temat: cezary pazura komik
 • Cezary Pazura chudnie na potęgę! Żona zaczyna się martwić!

  Cezary Pazura (55 l.) już od dawna nie otrzymuje ciekawych propozycji filmowych. Teraz pojawiła się jednak nadzieja, że aktor wróci do grania, jednak to wymaga od niego sporo wysiłku.

 • Cezary Pazura: Aktor i polityka

  Cezary Pazura za pośrednictwem portali społecznościowych dzieli się ze swoimi fanami nie tylko informacjami z życia prywatnego i zawodowego, lecz także poglądami i opiniami na bieżące tematy społeczne.

 • Cezary Pazura: Głos wariata

  Cezary Pazura użycza głosu jednemu z głównych bohaterów bajki "Na tropie Marsupilami". - Nie podkładam głosu pod "normalnych" ludzi - aktor charakteryzuje swoich bohaterów.

 • Film, który rozbawił prezydenta!

  Są filmy, które trzeba zobaczyć. Komedia "Na tropie Marsupilami" otrzymała wiele pięciogwiazdkowych recenzji, ściągając do kin 6 milionów Francuzów! Wśród nich był sam prezydent!

 • Pazura na podbój Anglii

  Znany aktor i komik jedzie zdobywać Wielką Brytanię. Mieszkający tam Polacy mogą liczyć na dużą dawkę zwariowanego humoru - zapowiada "Fakt".

 • Jubileusz Cezarego Pazury

  Kabaretowe show z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury odbędzie się 15 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Znany aktor, reżyser i komik świętować będzie wraz z przyjaciółmi z planu i zza kulis.

 • Zabiją nas śmiechem?

  Już w najbliższą sobotę, 3 października, telewizja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego - "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Zobaczymy w nim ludzi, którzy uprawiają stand up - czyli rozśmieszają publiczność, mówiąc własne teksty bez cenzury oraz czołówkę polskiej sceny kabaretowej.

Wideo na temat: cezary pazura komik
 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

Dyskusje na temat: cezary pazura komik
 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Serial nie jest kiepski to niektórzy widzowie ogládajácy serial nie rozumiejá tekstów w serial.A Pazura to nie aktor - amant lecz typowy polski komik.